Jamie Dornanas atsidūrė meilės trikampyje su „Divergentės“ žvaigžde

Jamie Dornanas filme „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-08 09:07
Išrinktas vienu seksualiausių Holivudo aktorių, Šiaurės Airijoje gimęs Jamie Dornanas atsiduria meilės trikampyje dramos „Pabaigos ir pradžios“ (angl. „Endings, Beginnings“) anonse.

J.Dornanas vaidina greta dukart „Auksinio gaublio“ nominantės ir „Divergentės“ franšizės žvaigždės Shailene Woodley bei „Keršytojų“ aktoriaus Sebastian Stan.

Dramoje S.Woodley atlieka pagrindinį Dafnės, į ketvirtą dešimtį dabartiniame Los Andžele įžengusios moters, vaidmenį, kuri išgyvena sielvartą po išsiskyrimo su ilgalaikiu mylimuoju.

Ir nors anonsas aiškiai parodo meilės trikampį tarp Džeko (akt. J.Dornanas), Frenko (akt. S.Stanas) ir Dafnės, tačiau daugiau siužeto detalių neatskleidžia.

„Dafnė susipina su dvejais draugais, Džeku ir Frenku, po susitikimo su jais vakarėlyje. Toliau jos laukia staigus įvykių posūkis labiausiai stebinančiose gyvenime vietose“, – siužetą kiek plačiau apibūdina aktorius Jamie Dornanas.

Taip pat, iš kelių eilučių, kurias anonse pasako J.Dornanas, girdime, kad „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ aktorius šiam vaidmeniui išlaiko savo gimtąjį Šiaurės Airijos akcentą.

Dramoje „Pabaigos ir pradžios“ taip pat vaidina Matthew Gray Gubleris („Nusikalstami protai“), Lindsay Sloane („Kaip atsikratyti boso?“) ir Kyra Sedgwick („Medkirtys“).

 Jamie Dornanas su žmona Amelia Warner
Jamie Dornanas su žmona Amelia Warner

Pusiau improvizuoto filmo pasaulinė premjera įvyko Toronto tarptautiniame kino festivalyje pernai rugsėjį, bet dėl pasaulinės pandemijos vėlavo pasirodyti kinuose.

Kalbėdamas apie savo vaidmenį Jamie Dornanas sakė, kad režisierius Drake'as Doremusas leido jam ir Sebastianui Stanui patiems nuspręsti, kurį personažą jie norėtų suvaidinti.

„Jis tarsi paliko tai mums, kalbant apie tai, kurį vaidmenį, Frenko ar Džeko, pasirinksime“, – sakė aktorius.

„Kai perskaičiau scenarijų, jis paklausė: „Kas tau labiau patiko ir kuo nori būti?“ – prisimena Jamie Dornanas.

„Aš buvau šokiruotas, bet atsakiau, kad Džekas yra malonesnis vaikinas, taigi aš būsiu jis. Savo karjeroje esu suvaidinęs pakankamai blogų žmonių“, – teigė aktorius.

„Aš tiesiog pagalvojau, kad Džeke yra daug gėrio, ir jis elgiasi teisingai, ir man patinka manyti, kad galiu tuo pasinaudoti ir savo gyvenime“, – pridūrė aktorius J.Dornanas.

Temos:
Kinas

Naujausi straipsniai