Jameso Camerono naujasis „Terminatorius“ nestokoja įtampos bei nervingumo

Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-29 09:29
Filmų kūrėjas Jamesas Cameronas teigia, kad naujausia „Terminatoriaus“ franšizės dalis, kino juosta „Terminatorius: tamsus likimas“ (orig. „Terminator: Dark Fate“), bus niūresnė ir grubesnė nei ankstesni filmai.

64-erių metų režisierius grįžta prie gerbėjų pamėgtos serijos, kurią jis sukūrė dar 1984 m., pristatydamas pasauliui mokslinę fantastiką „Terminatorius“.

Naujasis filmas, kurio režisūra buvo patikėta veiksmo komedijos „Deadpool“ autoriui Timui Milleriui, iš naujo nušvies trijų paskutinių dalių įvykius, įskaitant 2003-ųjų metų „Terminatorius 3: mašinų prisikėlimas“, 2009-ųjų „Terminatorius: išsigelbėjimas“ bei 2015-ųjų „Terminatorius 5“.

Jamesui Cameronui, kuris prodiusuoja veiksmo filmą „Terminatorius: tamsus likimas“ ir prisidėjo prie jo istorijos išvystymo, mano, kad šis filmas yra tiesioginis 1991-ųjų metų kino juostos „Terminatorius 2: paskutinio teismo diena“ tęsinys.

„Manau, toniškai, kas padaro šį filmą tiesioginiu „T1“ ir „T2“ tęsiniu, yra lygiai tiek pat susiję su stiliumi, kiek ir pačiu pasakojimu: jis niūrus, drąsus, intensyvus ir labai įtemptas,“ – teigia filmo kūrėjas.

„Visa istorija įvyksta per 36 valandas. Tai nėra grandiozinė ar sudėtinga istorija. Ji tiesiog sutelkta į personažus, bet nestokoja įtampos bei nervingumo,“ – pridūrė jis.

J. Camerono teigimu, naujasis filmas pratęs Saros Konor (akt. Linda Hamilton) bei Džono Konoro istorijas ir pristatys labai skirtingą T-800 roboto versiją, kurios vaidmenį franšizėje jau daugelį metų atlieka veiksmo filmų žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris.

„Mes tęsime Saros istoriją, Džono istoriją ir T-800 tikrai sugrįš – tik kitoks T-800 su labai skirtinga role, kurios ankščiau nematėme,“ – sakė J. Cameronas.

Mokslinė fantastika „Terminatorius: tamsus likimas“ Lietuvos kinuose nuo lapkričio 1 d.

Filmo anonsas: 

Temos:

Kinas

Naujausi straipsniai