Jameso Blunto siurprizas: kūrinį perdainavo su kantri muzikos duetu   

Jamesas Bluntas/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-04 10:09
Daugybę muzikinių apdovanojimų pelnęs britų dainininkas Jamesas Bluntas savo gerbėjams pateikė naują staigmeną: kartu su kantri muzikos atlikėjomis seserimis Ward Thomas įrašė jautrią singlo „Halfway“ versiją.

Naujausiame J. Blunto albume „Once Upon A Mind“ skambanti „Halfway“ prieš mėnesį buvo perdainuota duetu su seserimis Catherine ir Lizzy, o retro stilistikos vaizdo klipą šiai dainai sukūrė su Edu Sheeranu ir Rudimental dirbęs režisierius Dan Massie.

„Sukūriau „Halfway“ kaip solo dainą. Tačiau kai įrašėme garso takelį, tapo aišku, kad ši daina skirta duetui. Kadangi ji turi amerikietiško šarmo, supratau, kad reikia rasti geriausius kantri atlikėjus. Toli ieškoti nereikėjo, nes Ward Thomas  pasirodymas suteikia kūriniui naują skambesį“, – sakė J. Bluntas.

Vaizdo klipas buvo filmuojamas Pietų Londone įsikūrusiame beveik tris dešimtmečius gyvuojančiame LGBTQ linijinių šokių klube „The Cactus Club“. Dainos „Halfway“ vaizdo klipe viskas autentiška: linijinių šokių pamoką veda žilabarzdis mokytojas Peteris avintis kaubojiškus batus, o ant scenos J.Bluntas ir Ward Thomas, kaip sename vesterne pritardami gitaromis traukia švelnią ritmingą dainą apie tai, jog nėra tokio dalyko kaip pusiaukelė.

Ironiška, tačiau būtent į pasaulinio turo „Once Upon A Mind“ pusiaukelę Ward Thomas seserys ir palydės James Bluntą  – kartu atlikėjai surengs bendrą pasirodymą Londone.

Naujausi straipsniai