Jamesas Bluntas pristato dainos „Monsters“ vaizdo klipą: nusifilmavo su sergančiu tėvu

Jamesas Bluntas su tėvu/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-15 14:26
Lietuvių numylėtinis britas Jamesas Bluntas sausio 15-ąją pristato vieną jautriausių vaizdo klipų savo karjeroje. Kūriniui „Monsters“ skirtame kūrėjo kartu su atlikėju nusifilmavo sunkiai sergantis ir inksto donoro transplantacijai laukiantis jo tėtis.

Monsters – tai panegirika mano tėvui, nepaisant to, kad jis vis dar gyvas ir spardosi“, – su jam būdingu humoru sako birželį Vilniuje koncertuosiantis J. Bluntas.

„Tačiau jis nesijaučia gerai – jo inkstai veikia vos 11 proc. Tai supratęs, turėjau jam pasakyti, kad man jis yra daugiau nei tėvas. Jis taip pat yra mano draugas. Ir aš jį myliu“, –  socialiniame tinkle rašo J. Bluntas.

 

Emocingas vaizdo klipas buvo nufilmuotas Pietryčių Anglijoje, Oksfordšyre, šimtus metų skaičiuojančiame gotikinio stiliaus name, puikiai pažįstamame bondiados gerbėjams. Tas pats namas buvo Džeimso Bondo namai kino juostoje „Paguodos kvantas“. Pagrindinį vaizdo klipo siužetą sugalvojo pats atlikėjas J. Bluntas ir pakvietė jame kartu nusifilmuoti savo tėvą, kuriam diagnozuota ketvirta lėtinės inkstų ligos stadija.

Vaizdo klipą režisavo Vaughnas Arnellas, jau ir anksčiau dirbęs su J. Bluntu, taip pat tokiomis muzikos pasaulio ikonomis kaip Robbie Williamsas, „The Spice Girls“, George‘as Michaelas, „One Direction“ ir kitais.

 

 

Dainininkas Jamesas Bluntas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Dainininkas Jamesas Bluntas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Paprastas, minimalistinis, bet tuo pačiu jaudinantis kūrinys „Monsters“ yra viena asmeniškiausių Jameso iki šiol parašytų dainų. Tai – klausytojų širdį paliečianti odė tėvui. Kūrinyje skamba itin emocionalus Jameso vokalas, galintis sugraudinti net pačius stipriausius. „Monsters“ – vienas pagrindinių kūrinių iš į Didžiosios Britanijos populiariausių albumų trejetuką patenkančio albumo „Once Upon A Mind“.

Tėvui skirtą dainą J. Bluntas pristatė praėjusį mėnesį gyvai „Virgin Radio“ laidoje „Chris Evans“. Vėliau ją atliko ir BBC atminimo festivalyje, kuriame dalyvavo ir D. Britanijos karalienė Elžbieta II. Be to, visus už „Monsters“ uždirbtus pinigus jis paaukos Karališkojo britų legiono labdaros organizacijai.

J. Bluntas netrukus leisis į koncertinį turą po Didžiąją Britaniją ir Europą, kurio metu pristatys naujausią savo albumą „Once Upon A Mind“. Birželio 3 d. su nauja koncertine programa J. Bluntas surengs vienintelį pasirodymą Lietuvoje, Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Naujausi straipsniai