Jam ir jai: eteriniai aliejai, sužadinantys slapčiausias aistras

Eteriniai aliejai / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-12 17:58
Meilė irgi turi kvapą... Ar ne taip? Sukurti ypatingą meilės atmosferą, kupiną romantikos ir išskirtinės nuotaikos, gali padėti aromaterapiniai aliejai, veikiantys kaip afrodiziakai.

Eteriniai aliejai yra natūralūs afrodiziakai, pasižymintys skirtingu poveikiu. Vieni nuramina, protas nebetrukdo kūnui atsipalaiduoti, suteikia pasitikėjimo savimi, sustiprina pojūčius, sužadina vaizduotę ir pačias slapčiausias aistras, stimuliuoja. Afrodiziakai, arba meilės kvapai, sužadina didelius troškimus bei jausmus, veikia tiek moterų, tiek vyrų organizmą.

KAP KAP nuotr.
KAP KAP nuotr.

Uoslės suvokimo centrai yra limbinėje žievėje, kuri atsakinga ir už emocijas. Būtent todėl kvapas yra tas dirgiklis, kuris pasiekęs mus pradeda veikti jausmus ir emocijas akimirksniu, sukelia teigiamas emocijas, pasigėrėjimą ir euforiją. Sakoma, kad kai kurie kvapai gali padėti net privilioti antrąją pusę.

Kvapus derėtų rinktis pagal patinkantį aromatą ir norimą poveikį.

Kokius kvapus rinktis per Meilės dieną, savo mintimis dalinasi aromaterapijos specialistės, KAP KAP įkūrėjos, Milana Mačijauskienė ir Indrė Gedminė.

Vanilė – itin švelnaus ir šilto kvapo afrodiziakas, vienu metu sukeliantis atsipalaidavimą ir euforiją. Šis kvapas nuramins mintis, pašalins nuovargį, sukurs laimės emociją bei pastiprins jausmingumą. Padės sukurti maloniai nuteikiančią atmosferą, kupiną švelnumo, romantikos.

Bergamotė – atpalaiduoja ir kartu sužadina seksualinę nuotaiką, padeda atsikratyti streso, nervinės įtampos, stimuliuoja vaizduotę bei žadina seksualinę trauką. Gaivaus citrusų kvapo, todėl labai mėgstamas afrodiziakas. Bergamotės eterinis aliejus pasižymi ir nuotaiką keliančiu poveikiu, rekomenduojamas naudoti siekiant užmegzti santykius ir pačioje santykių pradžioje.

Santalmedis – vienas švelniausių medžio atspalvių. Šis eterinis aliejus jau tūkstančius metų naudojamas tantriniams ritualams, todėl savo poveikiu laikomas vienu egzotiškiausiu afrodiziakų, stiprinančių seksualinę energiją. Šis afrodiziakas skirtas vyrams, kelia vyrišką potenciją. Apsvaigintas šio aromato vyras nuolatinę partnerę gali pajusti kaip visai naują moterį, padeda atsipalaiduoti patyrusiems stresą.

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Tantrinis seksas: kas tai yra?

Jazminas – ypatingai gundantis ir viliojantis, vienas veiksmingiausių meilės kvapų. Jazminų eterinis aliejus sužadina jausmingumą, nuskaidrina nuotaiką, įkvėpia partnerius improvizacijai. Šis kvapas nuo senų laikų naudojamas visuose Meilės eliksyruose, sužadina pasitikėjimą savo jėgomis, itin svaiginančio poveikio, veikia kaip euforikas, padeda atsipalaiduoti ir „sušildo“ emocijas. Sakoma, kad jazminas pastiprina moteriškumą ir padeda privilioti antrą pusę.

Apsvaigintas šio aromato vyras nuolatinę partnerę gali pajusti kaip visai naują moterį.

Rožė – gėlių karalienė, atverianti širdį meilei: kūniškai ir emocinei. Jau nuo seno vyrauja tradicija ant jaunavedžių lovos barstyti rožių žiedlapius. Rožių aliejus sustiprina moteriškumą, jausmingumą, sukuria saugumo jausmą, didina seksualumą. Tai vienas tinkamiausių aliejų moteriai, siekiant sukurti džiaugsmingą, kupiną švelnumo ir jausmų atmosferą.

Kvapioji kananga (ylang-ylang) – egzotiško ir svaigaus gėlių kvapo afrodiziakas, tinkantis abiem lytims. Šis kvapas padidina moters jautrumo ir vyro seksualinį aktyvumą, intymias akimirkas paverčia labiau jaudinančiomis ir įsimintinomis. Veikia vyrų potenciją, leidžia atsipalaiduoti ir atsiduoti aistrai.

Siekdamos pažadinti vyro aistrą, naudokite kedro eterinį aliejų. Šis aliejus mažina stresą ir įtampą, tonizuoja ir stimuliuoja visą kūną, paaštrina jausmus, įkvepia išpildyti net slapčiausius norus.

Nerolio eterinis aliejus – švelnus ir subtilus aistros įkvėpėjas, mažina stresą ir leidžia pajusti ypatingą prabangą, ypač mėgstamas dėl savo gaivos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Auksinės taisyklės, padėsiančios moteriai išlikti mylima ir geidžiama

Pačiulių eterinis aliejus padidina vyrų seksualinę energiją ir aktyvumą, padidina organizmo jautrumą, padeda atpalaiduoti mintis, sukuria erotišką nuotaiką, leidžia patirti tikros euforijos būseną. Dėl intensyvaus pačiulių kvapo, rekomenduojame šį eterinį derinti kartu su kvapiųjų kanangų ar jazminų aromatais.

Pelargonijos eterinis aliejus šilto, sodraus kvapo, keliantis nuotaiką. Puikiai tinka masažui, švelnioms glamonėms ir aistringiems prisilietimas. Šis afrodiziakas ypač tinka su kvapiųjų kanangų, bergamotės ar kedro eteriniais aliejais.

Cinamono eterinis aliejus apgaubia malonia ir pakilia nuotaika, stiprus afrodiziakas. Dėl ugninės prigimties šis eterinis aliejus įžiebs ugnį ir į jūsų santykius. Džiugina, šildo, šalina įtampą ir emocinį šaltumą. Sudaro jaukią pasitikėjimo ir geranoriškumo atmosferą. Cinamono eterinį aliejų galima keisti kardamono, juodojo pipiro ar kitais prieskoniniais eteriniais aliejais.

15min.lt

Naujausi straipsniai