Jam 50, jai - 19 metų. Gražuolės Monicos Belluci buvęs vyras Vincentas Casselis mėgaujasi jaunyste

Vincentas Casselis ir Tina Kunakey / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-05 21:10
Prancūzų kino žvaigždė aktorius Vincentas Casselis (50) – vėl dėmesio centre. Iki šiol jis buvo įvardijamas kaip vienos gražiausių pasaulio moterų aktorės Monico Bellucci (52) vyras, nesvarbu, kad buvęs. Šiuo metu jo meilės objektas – 19 metų modelis Tina Kunakey.

Amžiaus skirtumas – pagrindinis visus dominantis ir samprotavimus gimdantis niuansas. Aktorius galėtų būti merginai tėvu. Su M.Bellucci jis pragyveno 14 metų, 2013-aisiais išsiskyrė,pora susilaukė dviejų dukterų – 12 metų Devos ir šešerių Leonie.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Nauja aktoriaus mylimoji T.Kunaki gimė Sicilijoje. Mama – italė, tėvas – išeivis iš Togo, Vakarų Afrikos šalies. Štai iš kur ta žavinga Tinos smulkių garbanėlių ševeliūra.

“Mano tėtis užaugo Prancūzijoje. Su mama jiedu susitiko Tulūzoje ir iš karto vienas kitą pamilo”, – pasakojo T.Kunakey.

Mergina dar turi seserį ir brolį. Tina labai džiaugiasi gražiais ir šiltais šeimos santykiais.

“Šeima manimi didžiuojasi ir palaiko bet kokiuose sprendimuose. Jiems taip pat linkiu viso ko geriausio, visada sakau, kad viskas šeimoje yra gerai, kai visi laimingi”, – kalbėjo mergina.

T.Kunakey 15-os metų išvyko mokytis į Madrido licėjų, nors visai nemokėjo ispanų kalbos. Miestas jai taip patiko, kad laiko jį pačiu mylimiausiu. Dabar jau ispaniškai Tina kalba puikiai, taip pat – angliškai ir prancūziškai.

Vaikystėje Tina lankė plaukimo treniruotes, tačiau jas metė patyrusi traumą. Būdama aštuonerių metų ji jau pradėjo žengti modelio keliu, filmuodavosi reklamose. Tai nelabai tėvams patiko, todėl laisvai į mėgiamą veiklą ji pasinėrė išvykusi mokytis į Madridą.

T.Kunakey sekėsi. Galbūt postūmį karjerai davė ir artimi santykiai su žvaigžde. Daugelio dėmesį Tina patraukė praėjusiais metais, kai nusifilmavo prancūzų dainininko M.Pokora vaizdo klipe “Belinda”. Kūrinys tapo youtube hitu – nuo praėjusių metų spalio surinko virš 12 milijonų peržiūrų.

Sėkmingas buvo T.Kunakey pasirodymas mados namų “Jean Paul Gaultier” kolekcijoje Paryžiuje sausio mėnesį. Netrukus po pasirodymo mergina pasirašė kontraktus su didelėmis modelių agentūromis. Šiuo metu jos reikalais užsiima ispanų agentūra “Mad Management Model”, britų SUPA ir garsioji “IMG Models”.

Kas toliau?

“Norėčiau gyventi Madride. Įsivaizduoju save šviesiame bute, o jis pilnas vaikų. Apie darbą kol kas sunku kalbėti – viskas dar tik prasideda, žinoma, norėčiau užimti savą nišą tarp tokių sėkmingų modelių kaip Irina Shayk ar Joan Smalls”, – samprotavo mergina.

Ji nieko gyvenime perdaug neplanuoja, yra atsipalaidavusi, daug rūko, aktyviai kelia nuotraukas į Instagram paskyrą. Ir visiškai neslepia savo santykių su V.Casseliu, su kuriuo susitikinėja pusantrų metų.

“Kartais žmonės, atsidūrę vienu metu vienoje vietoje labai pradeda traukti vienas kitą. Tai vienas gražiausių gyvenimo netikėtumų”, – sakė Tina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai