J.Lopez meilė ir palaikymas: B.Afflecko šlovės akimirką žavėjosi juo likusi už kadro

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas filmo „Paskutinė dvikova“ premjeroje / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po 17 metų pertraukos vienas pas kitą sugrįžę aktoriai Jennifer Lopez (52) ir Benas Affleckas (49) jau kuris laikas nebeslepia savo jausmų: pora ne tik kartu dalyvauja įvairiuose renginiuose, bet ir palaiko vienas kitą pačiomis svarbiausiomis akimirkomis. Šį savaitgalį vykusi filmo „Paskutinė dvikova“ premjera – ne išimtis.

Akivaizdu, kad Jennifer Lopez yra didžiausia Beno Afflecko gerbėja! 52 metų aktorė šeštadienį dalyvavo filmo „Paskutinė dvikova“, prie kurio scenarijaus prisidėjo ir suvaidino jos mylimasis, premjeroje.

Tiesa, po premjeros, kai žurnalistai bei žiūrovai puolė kalbinti bei sveikinti B.Afflecką, J.Lo nusprendė likti nuošalyje ir leido šlovės spinduliais pasidžiaugti vienam Benui.

Sekmadienį savo „Instagram“ paskyroje aktorė pasidalijo keliomis nuotraukomis, kuriose matyti, kaip ji savo mylimąjį svarbią akimirką palaiko iš šalies. 

„Raudonojo kilimo magija“, – po nuotraukomis rašė J.Lopez

Tiesa, vėliau pora fotografams sutiko papozuoti ir kartu. Jose matyti, kad Jeniffer ir Benas išties laimingi mėgaujasi atgijusiais jausmais, rašo „People“.

Tai jau antras kartas kai pora kartu stoja prieš objektyvų blykstes renginio metu. Pirmą kartą ant raudonojo kilimo po 17 metų pertraukos jie pasirodė maždaug prieš mėnesį.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas filmo „Paskutinė dvikova“ premjeroje / Scanpix nuotr.

Praėjusį pavasarį J.Lopez ir B.Affleckas atgaivino savo jausmus, o liepą viešai paskelbė apie santykius „Instagram“. Kartu praleidę romantišką vasarą, pora pasinėrė į įtemptą rudenį, tačiau, nepaisydami darbingo laikotarpio, skyrė laiko ir vienas kitam.

B.Affleckas taip pat nepraleido progos palaikyti mylimosios: neseniai jis skrido į Niujorką pažiūrėti jos pasirodymo „Global Citizen Live“.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas filmo „Paskutinė dvikova“ premjeroje (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau