J.Lopez atvėrė širdį: apie atgimusią meilę B.Affleckui, 2004 m. skyrybas ir kodėl šįkart viskas – kitaip

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šiuo metu apie aktorę, dainininkę, prodiuserę Jennifer Lopez (52) kalbama daug: netrukus pasirodys jos prodiusuotas filmas „Marry Me“, kuriame ji atlieka pagrindinį vaidmenį, nauji kūriniai, o kur dar atgimusi meilė aktoriui ir režisieriui Benui Affleckui (49). Prieš 18 metų nutrūkusi ir vėl įsižiebusi aistra plačiai aptarinėta žiniasklaidos, o dabar apie tai „People“ atsivėrė ir pati J.Lopez. „Tai tokia graži meilės istorija – mes gavome antrą šansą“, – džiaugėsi ji.

Žurnalo „People“ viršelį papuošusi Jennifer Lopez gyvenimu nesiskundžia – ji tikina pagaliau pasiekusi vidinę ramybę ir niekada nesijautusi geriau. Karjera nestovi vietoje – gerbėjai džiaugiasi naujomis dainomis, kinomanai laukia jos naujausio filmo „Marry Me“ bei kelių kitų kino projektų. Artistę džiugina ir asmeninis gyvenimas – 13 metų dvyniai Maxas ir Emme bei mylimasis Benas Affleckas. Būtent atsinaujinusi Holivudo žvaigždžių meilė ir tapo pagrindine interviu tema.

Jennifer Lopez buvo atvira – per 18 metų daug kas pasikeitė. „Dabar mes vyresni, protingesni, daugiau patyrę, tačiau kai kas pasikeitę – mes turime vaikų ir privalome tai labai gerai suvokti. Esame sąmoningi ir siekiame tai apsaugoti, nes išgyvename labai gražų laikotarpį“, – sakė aktorė.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.

Ji tikino, kad jos ir B.Afflecko santykių nebeveikia pompastikos ir žiniasklaidos cirkas, prieš 18 metų daręs jiems nemažą įtaką. Jis ypač įsigalėjo 2004 m. ir tapo viena pagrindinių skyrybų priežasčių. Anot J.Lopez, jaunystėje jiems buvo sunkiau susitaikyti su tuo, ką kalba pašaliniai. Moteris pripažįsta, kad pavasarį pasklidus kalboms apie atsinaujinusį jų romaną ji kiek bijojo visuomenės dėmesio, tačiau dabar jie yra gerokai stipresni ir žino, kas tikra, o kas ne.

„Mes pakankamai ilgai dalyvaujame viešumos žaidime ir jau žinome, kokie esame žmonės ir kas iš tikrųjų svarbu, o kas ne“, – sakė J.Lopez. – „Išsiaiškinome, kas yra tiesa ir laikome ją šventa. Gyvename taip, kad galėtume didžiuotis ir mes, ir mūsų vaikai“.

Jennifer Lopez su Benu Afflecku (2003 m.) / „Vida Press“ nuotr.

Aktorę to išmokė gyvenimo patirtis. Negana to, ji padėjo užsiauginti storą odą ir sutvirtinti laikyseną: derindama asmeninį gyvenimą – santuoką, skyrybas ir vaikų, kurių susilaukė su buvusiu vyru Marcu Anthony, auginimą bei daugialypės menininkės karjerą ji išmoko nuslopinti nereikalingą triukšmą, sutelkti dėmesį į gyvenimą praturtinančius dalykus ir asmeninį augimą.

Per beveik du dešimtmečius trukusią pertrauką daug patyrė ir Benas Affleckas: 2005 m. susituokė su Jennifer Garner ir kartu susilaukė trijų vaikų – dukrų Violetos, Seraphinos ir sūnaus Samuelio, o prieš ketverius metus išsiskyrė. Karjeros etapas taip pat buvo labai derlingas – kino pasauliui jis padovanojo daug ryškių vaidmenų ir paties režisuotų filmų. Atrodo, kad superžvaigždžių porai gyvenimo pamokos buvo tikrai naudingos.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / „Scanpix“ nuotr.

„Jaučiu,  kad jis atsidūrė tokioje gyvenimo vietoje, kurioje esu ir aš. Po kelionės, kurios metu daug sužinojo apie save, jis pasiekė etapą, kai gerai jaučiasi būdamas savimi ir gali kurti laimingus, sveikus santykius“, – džiaugėsi J.Lopez ir pridūrė, kad jaučiasi apdovanota ir didžiuojasi būdama su tokiu vyru kaip B.Affleckas.

Aktorė dėkinga, kad gyvenimas viską puikiai sudėliojo ir leido jiems susitikti tuo gyvenimo momentu, kai jie geba vertinti ir gerbti vienas kitą bei džiaugtis santykiais.

„Nors mes tai darėme ir anksčiau, dabar dar labiau vienas kitą vertiname, nes žinome, kad gyvenimas gali nukreipti tave įvairiomis kryptimis“, – atviravo J.Lopez ir pridūrė, kad dabar viskas priklauso nuo jų pačių pastangų.

Fotogalerija:

Benas Affleckas ir Jennifer Lopez (14 nuotr.)
+8

Žmonės.lt primena, kad B.Affleckas ir J.Lopez susipažino romantinės komedijos „Džiglis“ filmavimo metu, o 2002-ųjų lapkritį pora paskelbė apie savo sužadėtuves. 2003 m. turėjusios susituokti įžymybės vestuves nukėlė, tačiau 2004-aisiais jas galutinai nutraukė. 

B.Affleckas ir J.Lopez vėl ėmė susitikinėti 2021-ųjų gegužę po 17 metų pertraukos. Tų pačių metų rugsėjį jie kartu žengė raudonuoju Tarptautinio Venecijos kino festivalio kilimu. Tai buvo pirmas jų pasirodymas kino renginyje nuo 2003 m. liepos – tuo metu pora kartu pasirodė filmo „Džiglis“ premjeroje.

Spalį jie kartu dalyvavo filmo „Paskutinė dvikova“, prie kurio scenarijaus prisidėjo ir suvaidino jos B.Affleckas, premjeroje.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas Venecijos kino festivalyje (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau