J.Lo mylimasis vėl kaltinamas neištikimybe: šįkart su „Playboy“ modeliu

Alexas Rodriguezas, Jennifer Lopez, Zoe Gregory/Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-28 09:58
Po romantiškų sužadėtuvių Jennifer Lopez ir Alexo Rodriguezo santykius temdo niūrūs debesys. Buvęs beisbolo žaidėjas jau antrą kartą per keletą savaičių kaltinamas nenuoširdžiu elgesiu su savo partnere. Šį kartą viešai apie jo neištikimybę prabilo „Playboy“ modelis Zoe Gregory.

Lotynų kilmės popdainininkei Jeniffer Lopez, pasiryžusiai su mylimuoju, sportininku Alexu Rodriguezu žengti į naują santykių etapą (neseniai pora susižadėjo), vestuves planuoti turėtų būti kur kas sunkiau, nei eilinei porai. Tabloidai jau kurį laiką kvestionuoja Alexo nuoširdumą, kelias savaites rašoma, kad vyras J.Lo apgaudinėjo su kitomis moterimis.

Kovo mėnesį susižadėjusią porelę šį kartą turėtų jaudinti „Playboy“ modelio Zoe Gregory kaltinimai. Ji viešai kalba apie tai, jog prieš sužadėtuves Alexas jai įnirtingai siuntė trumpąsias žinutes, ragino apsvarstyti lytinių santykių trise (su kitais modeliais) galimybę.

Modelis tikina su Alexu bendravusi nuo praėjusių metų gruodžio.

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

„J.Lo – puiki moteris ir ji nenusipelnė šito. Kol ruošėsi vestuvėms, jis (Alexas Rodriguezas) manęs prašė atsiųsti intymių vaizdo įrašų, reikalavo susitikti ir surengti jam orgiją su kitomis merginomis. Jei taip elgėsi iki pat sužadėtuvių – nesąžininga“, – sakė Z. Gregory.

Žinoma, ištikimiems poroms gerbėjams įtarimų kelia tai, kad visi kaltinimai „pasipylė“ vos Jennifer ir Alexui žengus svarbų žingsnį. Po sužadėtuvių buvusį kolegą neištikimybe apkaltino ir sportininkas Jose Conseco. Jis tikino, kad Alexas savo sužadėtinei buvo neištikimas su Jose žmona.

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

Artimai bendrauti Alexas ir Jennifer Lopez pradėjo prieš keletą metų. Kaip įvyko reikšmingas susitikimas, dainininkė papasakojo televizijos laidoje, kurią vedė Ellen DeGeneres: „Pietavau „Kobe“ restorane, užsisakiau salotų ir meksikietišką sriubą su tortiljomis, kai staiga pamačiau Alexą, einantį pro šalį. Kažkodėl užsimaniau prie jo prieiti, paploti per petį ir tarti: „Sveikas, Alexai!” Taip ir padariau, netrukus jis man parašė žinutę ir pakvietė vakarienės“.

Apie savo jausmus Jennifer Lopez yra pasakojęs ir Alexas Rodriguezas kitoje pokalbių laidoje „The View“: „Mums smagu leisti laiką kartu. Ji nuostabi! Tai vienas išmintingiausių žmonių, kokį tik esu sutikęs. Ši moteris yra neįtikėtinai puiki motina, duktė, sesuo – ji labai brangina savo šeimą. Man patinka, kad ji – ir labai paprasta. Jos mažytė silpnybė – ledai ir sausainiai su šokoladu“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai