J.Lo mylimasis saugo 20 metų senumo jos nuotrauką: nuo to laiko viskas klostėsi neįtikėtinai

Alexas Rodriguezas ir Jennifer Lopez / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-14 16:34
Beisbolininkas Alexas Rodriguezas Jennifer Loper mylėjo nuo paauglystės. Dabartinis jos gyvenimo partneris neseniai visam pasauliui prisipažino, kad jis vis dar saugo J.Lo jam prieš 20 metų dovanotą autografą.

Alexas Rodriguezas buvo didžiulis savo mylimosios gerbėjas dar prieš jiems pradedant susitikinėti. Socialiniuose tiunkluose A. Rodriguezas pasidalijo nuotrauka su J. Lo parašu. Mylimoji jam kadaise pasirašė ir vyras tą parašą saugojo savo brangiausių daiktų kolekcijoje.

„Prieš 20 metų, didžiulė, pasaulinė superžvaigždė pasirašė jaunam beisbolo žaidėjui“, - rašė Jennifer mylimasis. Jis taip pat pridėjo grotažymę: #gyvenimaskartaisgalibūtijuokingas.

Žmonės.lt primena, kad Jennifer Lopez turi dešimtmečius dvynius Emme Maribel ir Maximilianą Davidą, Alexas Rodriguezas – dukras Natashą Alexander (13) ir Ellą Alexander (10).

Visi gražiai sutarė nuo pat žinomų žmonių draugystės pradžios.

„Mes puikiai leidžiame laiką. Ji nuostabi, tiesiog neįtikėtina moteris. Vienas protingiausių žmonių, kokį tik teko sutikti, be to, – puiki motina, ji bet ką padarytų dėl savo šeimos”, – yra sakęs Alexas Rodriguezas.

Artimai bendrauti su sportininku Jennifer Lopez pradėjo praėjusią žiemą. Kaip įvyko reikšmingas susitikimas, dainininkė papasakojo televizijos laidoje, kurią vedė Ellen DeGeneres: „Pietavau „Kobe“ restorane – buvau užsisakiusi salotų ir meksikietišką sriubą su tortiljomis, kai staiga pamačiau Alexą, einantį pro šalį. Kažkodėl užsimaniau prie jo prieiti, paploti per petį ir tarti: „Sveikas, Alexai!”. Taip ir padariau, netrukus jis man parašė žinutę ir pakvietė vakarienės“.

Apie savo jausmus Jennifer Lopez pasakojo ir Alexas Rodriguezas kitoje pokalbių laidoje „The View“: „Mums smagu leisti laiką kartu. Ji nuostabi! Tai vienas išmintingiausių žmonių, kokį tik esu sutikęs. Ši moteris yra neįtikėtinai puiki motina, duktė, sesuo – ji labai brangina savo šeimą. Man patinka, kad ji – ir labai paprasta. Jos mažytė silpnybė – ledai ir sausainiai su šokoladu“.

Naujausi straipsniai