J.Lo ir jos išrinktasis meluoja apie savo pažintį?

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-09 20:29
Visai neseniai J. Lo mylimasis, sportininkas Alexas Rodriguezas dalyvavo Ellen DeGeneres laidoje. Ten jis pasakojo apie savo ir vienos ryškiausių Lotynų Amerikos žvaigždės pažintį. Miela istorija taip ir būtų praslydusi, jei ne laidos vedėjos pastebėjimas, kad jai dainininkė apie pažintį pasakojo visiškai ką kitą.

Pasak J.Lo sužadėtinio Alexo, su garsia moterimi jie susitikinėti ėmė po vieno susitikimo. Alexas prisimena, kai kažkas jam griebė už peties, kai ieškojo savo automobilio. Tai buvo būsima sužadėtinė.

„Kažkas mane paliečia, o aš apsisuku ir negaliu suvokti, jog tai Jennifer. Ji nedėvi džinsų ir ilgaaulių batų. Užtruko net keletą sekundžių kol susigaudžiau. Tada ji mane apšvietė: „Čia aš, Jennifer!“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vyras pasakojo moterį apipylęs komplimentais, o vėliau net jautęsis nejaukiai, kad greitai nesusigaudė ir neatpažino gražuolės.

Po trumpo pokalbio Jennifer Alexui pasiūlė jai paskambinti.

Išgirdusi šią istoriją Elllen paprieštaravo. Ji pasakojo girdėjusi visai ką kitą. Pasirodo, kad jai moteris pasakojo, kad vyras ją užkalbino priėjęs prie jos stalelio.

Pokalbių laidos metu vyras paskambino J.Lo ir dainininkė pritarė vyrui, tačiau vedėja nenusileido.

„Vienas iš jūsų meluoja!” – porą sugėdyti bandė Ellen DeGeneres.

Tiesa, vėliau paaiškėjo, kad tai tebuvo linksma provokacija. Ellen tiesiog norėjo paerzinti savo pašnekovą, kuris nors ir sutriko, tačiau iš visų jėgų stengėsi to neparodyti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai