J.Lo gimimo diena: žvaigždei svarbios ne tik vertybės, bet ir tobula išvaizda

J.Lo švenčia gimimo dieną / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-25 12:24
Liepos 24 d. aktorei ir dainininkei Jennifer Lopez suėjo 49 metai. Paprastai audringus ir didžiulis vakarėlius rengianti moteris šiais metais laiką nusprendė praleisti su didžiule ir gražia šeima.

Jennifer Lopez su vaikais ir sužadėtiniu, beisbolininku Alexu Rodriguezu išvyko gimtadienio švęsti į egzotišką kampelį.

„Kai buvome vaikai, gimtadieniai buvo jaudinanti šventė, nes laukdavome dovanų. Šokio bateliai, gal nauja kompaktinė plokštelė (taip, aš senas!). Dabar matau, kaip tai pasikeitė ir Jennifer stovykloje, kaip ji mėgsta šia švente dalytis su kitais. Už tai, kad 365 dienas ji atiduoda visą save vaikams, šeimai, pasauliui, mes džiaugiamės suteikdami laimę, kurios ji nusipelnė. Labai tave myliu!“ – štai tokį sveikinimą savo moteriai socialiniame tinkle dedikavo Jennifer.

My Ella???? (????: @lacarba)

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Žmonės.lt primena, kad Jennifer Lopez turi dešimtmečius dvynius Emme Maribel ir Maximilianą Davidą, Alexas Rodriguezas – dukras Natashą Alexander (13) ir Ellą Alexander (10).

Visi gražiai sutarė nuo pat žinomų žmonių draugystės pradžios.

„Mes puikiai leidžiame laiką. Ji nuostabi, tiesiog neįtikėtina moteris. Vienas protingiausių žmonių, kokį tik teko sutikti, be to, – puiki motina, ji bet ką padarytų dėl savo šeimos”, – yra sakęs Alexas Rodriguezas.

Birthday girl ????

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai