J.Jankevičius sulaukė koronaviruso testo rezultatų: apie tai pranešė šmaikščiai

Justinas Jankevičius/TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-24 12:14
Ketvirtadienį „Domino“ teatrui pranešus, kad rengiamas šou Kaune „Alkoholio biblija“ neįvyks, visų akys nukrypo į TV laidų vedėją, komiką Justiną Jankevičių. Pranešta, kad su Covid-19 apsikrėtusiu asmeniu kontaktą turėjęs Justinas buvo priverstas saviizoliuotis. Penktadienį atlikęs testą, šeštadienį J.Jankevičius socialiniame tinkle pasidalijo jo rezultatu.

Humoristas viešai pranešė, kad jo testo rezultatas neigiamas.

„Kas pasilaižyt!?“ – šmaikštų klausimą jis uždavė savo socialiniame tinkle. Naujieną J.Jankevičius pakomentavo ir portalui Žmonės.lt. Telefonu humoristas ironiškai sakė, kad aukos vaidmens jam prisiimti neišeis, mat koronaviruso tyrimų rezultatai – neigiami. 

Vis dėlto sekmadienį J.Jankevičius pranešė, kad jį pradėjo varginti į peršalimą panašūs simptomai.

„Jeigu buvote mane sutikę be kaukės nuo trečiadienio, turiu jums blogų žinių. Galvos skausmas, kaulų laužymas, apetito praradimas, silpnumas“, – dalijosi J.Jankevičius.

Justino Jankevičiaus įrašas socialiniuose tinkluose
Justino Jankevičiaus įrašas socialiniuose tinkluose

J.Jankevičius dėl iškilusios grėsmės sveikatai ketvirtadienį negalėjo dalyvauti šou „Alkoholio biblija“. Apie tai, kad pasirodymo nebus, žiūrovai buvo informuoti paskutinę minutę, mat Justinas apie turėtą kontaktą su koronavirusu sirgusiu asmenimi sužinojo kelionės į Kauną metu.

„Su kolege mačiausi antradienį. Aš sėdėjau arčiau nei per du metrus maždaug 25 minutes. Tai skaitosi kaip kontaktas“, – portalui Žmonės.lt pasakojo humoristas.

Dvi savaites namuose turėsiantis praleisti humoristas tikino, kad net ir saviizoliacijos metu nežada ilsėtis.

„Kaip tik bus proga padirbti, ką atidėliojau“, – šeštadienį kalbėjo televizijos laidų vedėjas.

Greta Mikalauskytė ir Justinas Jankevičius  / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Greta Mikalauskytė ir Justinas Jankevičius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Penktadienį Žmonės.lt susisiekus su „Domino“ teatro vadove Diana Bukantaite-Kutkevičiene, ši viešai atsiprašė visų Kaune pasirodymo laukusių žmonių.

„Gyvenant šiuo neįprastu metu, svarbiausia – visų saugumas. Jei turime bent menkiausią įtarimą, nerizikuojame nei žiūrovų, nei teatro komandos saugumu ir sveikata. Informaciją apie Justino Jankevičiaus turėtą kontaktą su kolege, kuriai patvirtintas teigiamas Covid-19 testas, sužinojome prieš pat renginį, todėl iškart priėmėme sprendimą perkelti interaktyvaus šou „Alkoholio biblija“ pasirodymą ir paskelbėme informaciją. Džiaugiamės, kad tiek Justino Jankevičiaus, teatro požiūris sutampa. Dar kartą atsiprašome visų žiūrovų už nepatogumus. Būkime sveiki! “ – sakė  teatro vadovė Diana Bukantaitė-Kutkevičienė.

Naujausi straipsniai