J. Bieberio mama prabilo apie jo ir S. Gomez meilę: laikosi priešingos nuomonės, nei merginos artimieji

Justinas Bieberis su mama Pattite Malette / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-10 19:09
Pagaliau tai įvyko. Dainininko Justino Bieberio mama Pattie Malette drąsiai ir viešai palaiko dviejų jaunų atlikėjų draugystę, o sūnaus išrinktoji... Anot mamos, ji – nuostabi.

„Nežinau daugelio detalių, nes Justinas visko nepasakoja, tačiau myliu ją. Palaikau, kad ir ką jis darytų. Jei sūnus myli Seleną, aš ją myliu taip pat. Beje, susitikome ir tarp mudviejų išties yra ryšys. Ji nepakartojama“, – kalbėjo vieno populiariausių jaunosios kartos atlikėjų motina.

Moteris taip pat atvirai pasakojo, besidižiuojanti J. Bieberio poelgiais. Ji džiaugiasi, kad Justinas ieško savęs, meldžiasi Dievui ir net atšaukė koncertinį turą, nes kartais kovoti su didžiule šlovės našta jam darosi per sunku.

P. Malette teigimu, tikra meilė Holivude yra retas reiškinys ir jei Selena su Justinu vėl sugrįžo vienas pas kitą – taip buvo lemta. Tikra meilė žmonėms padeda sunkiausiais gyvenimo atvejais. Ji ne tik visa griaunanti, bet ir visa pastatanti jėga.

J. Bieberio mama didžiuojasi ir pastebi sūnaus asmenybės pokyčius. Ji mano, kad hito „Wolves“ atlikėja jos berniukui daro teigiamą įtaką.

Žmonės.lt primena, kad priešingai mąsto S. Gomez artimieji, kurie ne kartą yra užsiminę, jog atlikėjas merginai daro neigiamą įtaką ir jiems būnant kartu, jie dažnai nerimauja dėl Selenos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai