J.Bieberį paparacai užklupo netinkamu laiku: gamtinius reikalus atliko golfo aikštyne

Justinas Bieberis / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Savaitgalį atlikėjas Justinas Bieberis mėgavosi laiku Los Andželo golfo aikštyne. Regis, muzikos žvaigždę netikėtai „prispyrė“ reikalas – paparacai jį pastebėjo atliekant gamtinius reikalus... už medžio.

Savaitgalį žaidžiant golfą Justinas Bieberis paparacų buvo nufotografuotas su nusmauktomis kelnėmis iki kelių.

Dainininkas mėgavosi saulės spinduliais didžiuliame golfo aikštyne, Los Andžele. Tikriausiai J.Bieberį netikėtai „prispyrė“, tad jis sustojo už netoliese esančio medžio nusišlapinti.

28-erių popžvaigždė juokėsi bandydamas rasti vietą, kur galėtų atsikvėpti, kol kol galiausiai tam rado medžio užuovėją.

Kruopščiai suderintais kreminės spalvos šortais ir marškinėliais pasidabinęs J.Bieberis be sąžinės graužaties nusilengvino ir grįžo į golfo aikštelę.

Primename, 28 metų popmuzikos žvaigždė birželio mėnesį gerbėjams papasakojo apie tai, kad susidūrė su rimta diagnoze – juostinės pūslelinės komplikacija, galinčia sukelti veido paralyžių.

Pasak Mayo klinikos, klausos praradimas ir veido paralyžius, susijęs su Ramsay Hunt sindromu, yra laikinas, tačiau gali tapti ir nuolatiniu, rašė dailymail.co.uk.

Paskelbtame J.Bieberio instagramo vaizdo įraše buvo matyti, kad dešiniąja akimi jis negali mirksėti, taip pat nėra pajėgus judinti dešinės veido pusės.

„Akivaizdu, kaip tikriausiai matote iš mano veido. Aš turiu šį sindromą, vadinamą Ramsay Hunt sindromu. Tai yra virusas, kuris pažeidžia mano ausies ir veido nervus, todėl mano veidas paralyžiuotas“, – į gerbėjus tuomet kreipėsi dainininkas.

Visgi, tąkart atšaukęs turo „Justice World Tour“ koncertus, liepos mėnesio paskutinę dieną jis sugrįžo į sceną ir gerbėjų džiaugsmui surengė įspūdingą pasirodymą Italijoje.

Justinas Bieberis (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau