J. Anusauskienės parodos svečių gretose – Latvijos nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtoja

Samanta Tina, Ištvan Kvik, Jurga Anusauskienė/Vytauto Pilkausko nuotr.
Samanta Tina, Ištvan Kvik, Jurga Anusauskienė/Vytauto Pilkausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-02-13 10:46
AA

Žinomi žmonės nepraleido stiliaus ir interjero naujovių vakaro. Renginiui, vykusiam Valentino dienos išvakarėse, žaismės suteikė žinomos fotografės Jurgos Anusauskienės parodos meilės tematika ,,Historia de un amor“ pristatymas.

Sostinės interjero salonas vienam vakarui tapo meno, muzikos ir mados oaze. Be pačios parodos autorės čia buvo galima sutikti iliuzionistą Mantą Wizard, kuris kūrė renginio nuotaiką, bei jo kolegą Arvydą Stonį su sutuoktine Jolanta, astrologę, sveiko gyvenimo būdo propaguotoją Vaivą Budraitytę, plaukų stilistus Rūtą Morozovienę ir Karolį Murauską, papuošalų kūrėją Simoną Brazdžionytę, saksofonistą Juozą Kuraitį, advokatę Viliją Gražulytę, atlikėją Indrę Launikonytę, stilistę Violetą Malevską su dukrele Paule bei kt. Ypatinga kviestine vakaro žvaigžde tapo šiųmetės Latvijos nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtoja, puikiai žinoma ir Lietuvos publikai iš televizijos projekų, Samanta Tina. Ji drauge su atlikėju Ištvanu Kviku specialiai Lietuvos publikai pristato naują ispanų meilės dainų programą ,,Historia de un amor“, kurios fotosesijos autore ir tapo fotografė Jurga Anusauskienė.

„Meilė yra dovana, kurią gali gauti, duoti arba dalintis. Tai nuostabus jausmas ir išties kiekvienam linkiu jį pajausti! Nes su sparnais galima nuskristi toliau, negu nueiti pėsčiomis...“, – apie tai, kas jai pačiai yra meilė, kalbėjo fotomenininkė J. Anusauskienė.

Pasak J. Anusauskienės, „Historia de un amor“ jai buvo bene įdomiausias praėjusių metų projektas. Fotografė įamžino keturis meilės istorijos etapus: susižavėjimą, aistrą, konfliktą ir išsiskyrimą. Paprašyta išskirti kokį nors įdomų šios fotosesijos netikėtumą, jos autorė prisiminė: „Ištvan yra labai geras žmogus. Todėl, kai reikėjo vaidinti konflikto sceną, jis susidūrė su problemą: kaip būti piktam?! Tą akimirką, kai jis turėdavo kumščiu trenkti į stalą, pradėdavo kvatoti ir tuomet visa komanda iki ašarų juokdavosi kartu. Bet visgi surimtėjo, ir kadras pavyko gal iš dešimto karto. Kita linksma situacija buvo, kai dirbome su scena vonioje, ir tarp gausybės rekvizitų, kažkur pasislėpė skutimosi peiliukas. Teko stabdyti valandai darbą ir kreiptis į pažįstamus barberius. Smagu, kad pavyko viską išspręsti.“

Renginio svečiai ne tik apžiūrėjo fotografijos parodos darbus, bet ir susipažino su menininkės Veronikos Kopelianski, šiuolaikinio meno ir modernaus interjero rinkoje daugiau žinomos Nika Lo vardu, kuriamo meno objektais. Pastaruoju metu V. Kopelianski sulaukia vis daugiau diskusijų ir dėmesio tarp Vakarų Europos menininkų bei galerijų atstovų. Ilgą laiką svetur gyvenusi menininkė daugiau nei prieš metus įžengė ir į gimtosios šalies – Lietuvos meno rinką. Vakaro metu Nika Lo pristatė ekstravanagntiškus baldus – kaip meno objektus, unikalius interjero akcentus. Per renginį menininkė sumanė pati tapti mage ir paprašė renginio vedėjo bei žinomo iliuzionisto M. Wizard jai kiek paasistuoti: triukas suveikė ir V. Kopelianski sukurtas veidrodis pradėjo skleisti šviesą.

„Šiandien interjere dera, regis, iš pirmo žvilgsnio sunkiai suderinami dalykai. Norint pasiekti trokštamą rezultatą – įmanoma viskas“, – apie vyraujančias tendencijas namų interjere pasakojo architektas, interjero specialistas, „Domus galerijos“ ambasadorius Irmantas Petrauskas. Interjero žinovas pastebėjo, jog pastaruoju metu dekoravimui naudojama ypač didelių formatų spauda ant netikėčiausių paviršių. Pasak I. Petrausko, renginio svečiams pritačiusio „Novus baldai“ salono ekspozicijas, vis dar madingos natūralios medžiagos: visų rūšių akmuo, metalas, medis, kailis, oda.

Renginyje taip pat buvo pristatyta kūrybinio vilniečių dueto „Differentwe“ kolekcija, kurią demonstravo ir tituluota gražuolė Brigita Gaižauskaitė.

Vakaro akimirkas rasite nuotraukų galerijoje:

Jurgos Anusauskienės parodos svečiai (45 nuotr.)
+39
Temos: