Įžymybių teniso treneris ir modelis Simas Kučas: „Nidoje laukia karščiausias vasaros savaitgalis“

Simas Kučas vasarą didžiąją laiko dalį praleidžia vesdamas treniruotes Lietuvos pajūryje/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Teniso trenerio ir pasaulinio lygio modelio Simo Kučo gyvenimas primena pasaką: praeityje garsinęs Lietuvos vardą net „Davis Cup“ turnyre, vaikinas matomas visur – tiek teniso aikštyne, tiek didžiausiose prekybos centrų vitrinose. Šiandien keliones po įvairiausias pasaulio šalis jis dažniau maino į laiką Lietuvoje. Šiandien su Simu kalbamės, kaip jam pavyksta suderinti teniso trenerio ir modelio gyvenimą bei kokie jo artimiausi planai.

Simai, ar iki šiol tenisas – neatsiejama tavo gyvenimo dalis?

Iš tiesų, visur, kur keliauju, raketė keliauja su manimi. Nuvykęs į šalį, jei žinau, kad liksiu bent porai mėnesių, susirandu teniso klubą ir bandau kibti i darbus. Šiuo metu mažiau keliauju ir didžiąją dalį laiko praleidžiu Lietuvoje. Jau penktą vasarą leidžiu Lietuvos pajūryje, su komanda net „Tennispark” prekės ženklą sukūrėme, kuris siekia padėti žmonėms išmokti žaisti ir tobulinti teniso įgūdžius. Džiaugiamės, kad nemažai perspektyvių Lietuvos jaunuolių pasitiki mumis ir treniruojasi mūsų aikštynuose. Džiugina ir tai, kad mažiau keliauju ir vis daugiau laiko galiu praleisti namuose.

Kaip atrodo tavo laisvalaikis, ar daug jo turi?

Aš mėgstu aktyvų laisvalaikį, va, praeitą savaitgalį važinėjome su draugais kartingais, buvo labai smagu! Kartais prisiliečiu ir prie vandens sporto. Nesu tas, kuris mėgsta gulėti paplūdimy ir nieko neveikti. Šiandien, turėsiu laisvą valandą, kurią planuoju praleisti važinėdamas vandens motociklu. 2-3 kartus per savaitę su draugais žaidžiame paplūdimio tenisą.

Simas Kučas treniruoja ne vieną žinomą žmogų/Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip leidi savo vasarą, ar vyksta daug treniruočių?

Lietuvoje esu penktą vasarą ir pajūrio, šiuo sezonu, nekeisčiau į nieką kitą. Ateinu į kortus anksti ryte, išeinu sutemus. Mūsų teniso aikštynas įsikūręs prie pat jūros, greta Meilės alėjos, tad žaidžiant tenisą, gali girdėti, kaip čiulba paukščiai ir ošia jūra. Leisti vasaras tokioje vietoje yra fantastiška galimybė, negalėčiau to praleisti.

Simas pasakoja, kad tenisą pažino ankstyvoje vaikystėje, būdamas ketverių metų, jis ėmė lankyti teniso treniruotes. Neslepia, jau tuomet sekėsi puikiai, o su metais, ugdoma patirtis atnešė ir vis daugiau pergalių. Jis tapo visų amžiaus grupių čempionu ir Lietuvos atstovu įvairiose teniso varžybose, bet kokias asociacijas Simui kelia paplūdimio tenisas?

Žinoma, pirmos mintys – atostogos, jūra ir gražūs kūnai. Manau, kad tai ideali galimybė turėti geriausią laiką paplūdimy. Vien tas jausmas basam lakstyti po smėlį, juk tiek daug laiko, beveik visus metus, jos šunta batuose.

Simas Kučas treniruoja ne vieną žinomą žmogų/Asmeninio archyvo nuotr.

O tenisas gražiausiame Nidos paplūdimyje?

Vien žodis Nida jau reiškia grožį ir geras emocijas, net nerūpestingumą. Juk pajūryje mes visi atsipalaiduojame, pamirštame, kuri savaitės diena, ar kuri valanda dabar. Galimybė aktyviai leisti laisvalaikį pajūryje šitą žaidimą daro dar nuostabesniu. Jei tik turiu laiko nueiti prie jūros, paplūdimio raketė visada bus mano kuprinėje.

Kaip manai, ar Nida Beach Tennis Cup turnyras turėtų virsti tradicija?

Visi didžiausi renginiai ir turnyrai, sporto ar meno, kažkada turėjo pradžią ir tik per daugelį metų tapo tradicijomis. Kodėl tokiu tapti negalėtų ir šis teniso turnyras?

Simas Kučas treniruoja ne vieną žinomą žmogų/Asmeninio archyvo nuotr.

Auksinis patarimas, besiruošiantiems Nida Beach Tennis Cup turnyrui?

Juk viskas gyvenime yra emocija, todėl mano palinkėjimas ar patarimas, tiesiog džiaugtis šia diena, šypsotis ir atsivežti gerą emociją, kuria užkrėstumėte ir kitus.

O kaip šiam savaitgaliui ruošiasi Simas?

Simas nuo ryto iki vakaro treniruoja, geria daug vitaminų ir kiekvieną vakarą stengiasi žaisti paplūdimio tenisą!

Simas Kučas/Asmeninio archyvo nuotr.

Daugiau informacijos apie Nida Beach Tennis Cup ir registraciją rasite ČIA

Bilietų ieškokite ČIA.

Skaitykite daugiau