Įžymybių patirtys po gimdymo: ar lengva sutirpdyti priaugtus kilogramus?

Dainininkė ir aktorė Jessica Simpson / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-12 09:15
Žvaigždės išpuoselėtomis figūromis atrodo tokios tobulos: jos sugeba po gimdymo praėjus vos kelioms savaitėms puikuotis plokščiu pilvuku ir apakina šypsena, sakydamos, kad visa tai – juokų darbas.

Tačiau ar tikrai? Jeigu viskas būtų taip elementaru, greičiausiai visos mes būtume lieknos ir grakščios it antilopės. Taigi, net jeigu tavo sąskaitose yra sukauptas ne vienas milijonas, o galimybės sportuoti ir turėti asmeninį trenerį visiškai neribotos, tai nereiškia, kad džiaugsiesi savo figūra, praneša Women‘s Health.

Jennifer Love Hewitt (35 m.)

Ši aktorė tikrai gali pasigirti savo figūra – Jennifer Love Hewitt nepavadintume liesa, tačiau itin moteriška – tikrai taip. Praėjusių metų lapkritį susilaukusi dukreles, moteris televizijos laidai „E!“ pasakojo, kad ji susitelkusi į savo mažylę, o ne į tai, kaip kuo greičiau numesti priaugtus kilogramus. „Jeigu tavo prioritetai teisingi, tuomet vaikutis turi būti pats svarbiausias. Valgai tam, kad pamaitintum savo mažylę. Tačiau aš turiu dukrą ir noriu, kad ji matytų mane pasitikinčią savimi ir besidžiaugiančią savo kūnu. Nesiruošiu meluoti – norėčiau, kad viskas būtų lengviau, bet taip nėra, ir tai yra gerai.“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Jessica Simpson (33 m.)

Dainininkė ir aktorė pastaruoju metu džiaugiasi besikeičiančiomis kūno formomis. Juk jos papilnėjusią figūrą jau kelerius metus iš eilės aptarinėja visi, kas netingi! Jessica Simpson yra „Weigt Watchers“ (kompanijos, kurios tikslas padėti sulieknėti) atstovė ir naudojasi jų paslaugomis. Rezultatas stebina ir džiugina! „Aš niekur neskubu tam, kad savęs nežaločiau ir nesijausčiau prastai, nebūčiau nusivylusi“, – teigė dainininkė. Ji tikina, kad nedideli rezultatai, kuriuos pastebi kiekvieną savaitę ir ilgalaikiai tikslai duoda kur kas daugiau naudos.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nicole „Snooki“ Polizzi (26 m.)

Apie šią personą gal nieko ir negirdėjote, tačiau Amerikoje ji labiausiai išgarsėjo dalyvavusi realybės šou, kurie visad sulaukia didelio dėmesio. Ką ji pataria ką tik iškeptoms mamytėms? „Jūs turite nesustoti ir keliauti į priekį. Sporto salėje apsilankiau prabėgus šešioms savaitėms po gimdymo, tačiau tik po pusmečio išvydau rezultatus, kurie mane tenkino. Svoris ilgą laiką tiesiog stovėjo vietoje! Tačiau nereikia nusiminti, netgi atvirkščiai – laikykitės savo siekių. Juk ne tik metate svorį, bet ir gražinate raumenukus“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Kristen Bell (33 m.)

Kai šauniosios aktorės buvo paklausta, kaip ji susidoroja su kūno pokyčiais, kuriuos dovanoja nėštumas, ji atsakė: „Žinoma, tai nėra lengva, ypač, kai priaugi svorio. Tačiau pasidaro kur kas lengviau, kai priimi tą faktą, jog kuri naują gyvybę.“ Aktorė taip pat mano, kad visai nesvarbu, kiek ilgai būsi priaugusi svorio. „Nereikia savęs varginti tokiais dalykais ir ypač klausytis to, ką mums bruka žiniasklaida“, – tikino K. Bell.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Amber Rose (30 m.)

Dainininkė „E!“ laidai atskleidė, jog nėštumo metu jos svoris siekė 92 kg.  „Atsikratyti priaugtų kilogramų tikrai nelengva. Tačiau aš stengiuosi su tuo susidoroti. Juk devynis mėnesius svoris augo ir jis negali nukristi per vieną dieną.“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pink (34 m.)

Raumeningoji dainininkė, auginanti dukrą Willow, sakė, jog atsikratyti svorio, likusio nuo nėštumo laikų, buvo tikrai nelengva. Ypač, kai tavo nuotraukos su vos gimusia dukrele apskrieja visą pasaulį, o jose puikiai matosi kiekvienas figūros trūkumas... Patyrusi ekstrinį Cezario pjūvį, moteris kurį laiką sunkiai judėjo, todėl apie sporto salę galėjo tik pasvajoti. „Aš tikrai buvau labai išsigandusi, – sakė ji. – Juk mano gyvenime judėjimas užima itin svarbią vietą“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai