Įžymybių patirtis virsta knygomis

Jennifer Lopez / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-04 17:26
Garsios aktorės, dainininkės, vos patyrusios kokį nors gyvenimo nusivylimą, puola rašyti knygų. Atrodo, kone kas antra garsenybė yra išleidusi savo memuarus ar kokią kitą knygą, į kurią sudėjo savo potyrius. Vienos jų dalijasi asmenine patirtimi ar receptais, kitos rašo apie vaikų auklėjimą ir sveiką gyvenseną.

Garsioji Holivudo aktorė Cameron Diaz jau yra parašiusi ne vieną knygą. 2013-iaisiais išleido „The Body Book“ (liet. „Kūno knyga“). Joje garsi moteris dalijasi savo patarimais, kaip tapti sveikesnėms ir laimingesnėms.

Garsioji Holivudo aktorė Cameron Diaz knygoje „The Body Book“ (liet. „Kūno knyga“) dalijasi savo patarimais, kaip tapti sveikesnėms ir laimingesnėms.

Tikriausiai visai nekeista, kad knyga tapo „The New York Times“ bestseleriu – aktorė turi milijonus gerbėjų.

Praėjus trejiems metams, 2016-aisiais, išleido knygą apie senėjimą „The Longevity Book“ (liet. „Ilgaamžiškumo knyga“). Ji drąsiai sako: „Senti nėra gėdinga, bet reikia žinoti, kas vyksta su mūsų kūnu, ir gyventi sveikai.“ Tikslas yra ugdyti jaunas moteris, suteikti joms informacijos. Aktorė teigia, kad knygas rašo konsultuodamasi su įvairių sričių specialistais: gydytojais, psichologais. Moteriai norėjosi ne tik rašyti įprastus teiginius, ko negalima daryti, bet ir gebėti tai pagrįsti.

Garsioji dainininkė Jennifer Lopez taip pat savo išgyvenimus sudėjo į knygos puslapius. Pirmoji vadinasi „True Love“ (liet. „Tikroji meilė“). Pati dainininkė sako, kad tai dvejų metų savęs pažinimo kelionė, vienas iš jos gyvenimo ryškiausių laikotarpių, nes ji turėjo suvokti save ir kaip dainininkę, ir kaip motiną. Tai jos dvasinio tobulėjimo ir atsigavimo knyga. Beje, ji buvo įtraukta į „The New York Times“ bestselerių sąrašus ir užėmė 7 vietą. Išleista angliškai ir ispaniškai, tad jei norite, galite skaityti net dviem kalbomis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Knygos, kurias turi perskaityti kiekviena moteris

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip ir daugelio kitų įžymybių, aktorės Drew Barrymore išgyvenimai taip pat sugulė į knygą.

Ji dalijasi juokingais, įžvalgiais ir giliais pasakojimais iš savo praeities, ir kokią įtaką jie turi jos dabartiniam gyvenimui. „Wildfower“ (liet. „Laukinė gėlė“) – tai antrasis rinkinys istorijų, iš kurių galima susidėlioti aktorės gyvenimo paveikslą. Ji prisimena nuotykius, iššūkius ir gyvenimo skirtas pamokas: kaip 14 metų teko gyventi vienai, įstrigti degalinėje, keliauti aplink šalį, kad atsisveikintų su tėčiu. Knygoje, išleistoje 2015-aisiais, aprašytos jos gyvenimo pamokos, kurios vedė sėkmingos ir laimingos šiandienos link. Atrodo, kad ne tik filmuose Drew tenka vaidinti moterį, pakliuvusią į netikėčiausias gyvenimo situacijas, – jos visas gyvenimas toks.

Na, o Eva Langoria, geriausiai žinoma kaip serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ aktorė, kol kas nėra išleidusi savo išgyvenimų ar memuarų knygos. Tačiau amerikiečiai mielai perka jos 2011-aisiais parašytą kulinarinę knygą „Eva‘s Kitchen: cooking with love for family and friends“ (liet. „Evos virtuvė: virkite su meile šeimai ir draugams).

Kadangi aktorė užaugo rančoje, vaikystėje kiekvienam valgiui gaminti produktų gaudavo iš šeimos dirbamų laukų. Eva mano, kad geram patiekalui reikia ingredientų, kurie būtų auginami tą sezoną, lengvai prieinami ir švieži. Knygoje aktorė pateikia pagrindines meksikietiško maisto gaminimo taisykles, aprašo savo mėgstamų patiekalų istorijas ir tradicijas. Knygoje yra nemažai ir asmeninių pasakojimų, anekdotų, kurie atskleidžia šiltą bendravimą, humoro jausmą ir gaminimo džiaugsmą.

Vida press nuotr.
Vida press nuotr.

O štai aktorė Jessica Alba nusprendė parašyti knygą, nes norėjo sukurti saugesnę ir sveikesnę aplinką savo šeimai. Nusivylusi, kad neranda patikimos informacijos, kaip gyventi sveikiau ir švariau, kai esi užimta mama, ėmėsi pati ieškoti sprendimo būdų. Knyga „The Honest Life“ (liet. „Sąžiningas gyvenimas“), išleista 2013-aisiais, pritraukia ne tik aktorės gerbėjų minias.

Jessica Alba pasakoja apie asmeninę atradimų kelionę ir duoda patarimų, kaip sveiką gyvenimo būdą padaryti įdomų, linksmą ir stilingą. Ji taip pat aptaria ir savo grožio rutiną, kaip vaikus auginti sveikai bei kūrybingai, rasti jiems veiklos, kuri būtų naudinga. Aktorės sprendimai yra paprasti, bet kartu labai apgalvoti, ir, reikia pripažinti, sąžiningi.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 knygos, įtraukiančios taip pat kaip „50 pilkų atspalvių“

Ji24.lt

Naujausi straipsniai