Įžymybių įgeidžiai: prieš ir po grožio peilio

Aktorė Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-24 11:00
Plastinė chirurgija pasaulyje tampa tokiu įprastu dalyku kaip kasdienis makiažas. Nori krūtų – prašom! Gal nepatinka nosytė? Suploninsime! Raukšlės? Botokso injekcijos visada pasiruošusios padėti...

Nieko nebestebina, kad po pasaulį jau vaikšto klonų armijos. Matyt, artimiausiu metu atskirsime juos pagal serijos numerį ar plastinės chirurgijos specialisto braižą. Visgi kai kam operacijos tampa išsigelbėjimu po patirtų traumų ar bandymu išsivaduoti nuo kompleksų. Baisiausia, kai žmogus nebegali ištrūkti iš iškreiptai suvokiamų grožio gniaužtų...

► Nicole Kidman

Viena garsiausių Holivudo aktorių nevengė išbandyti jauninančių procedūrų. Tik kur jos ją nuvedė? Botokso paliestas veidas, keista lūpų linija atkreipė visų žiniasklaidos priemonių dėmesį. Džiugu, kad kai kurios žvaigždės žino, kada reikia sustoti. Tikimės, jog Nicole plastinių operacijų perdozavimas daugiau negresia…

 Megan Fox

Aktorė Megan Fox jau seniai kaltinama kopijuojanti kitos garsios kino žvaigždės Angelinos Jolie išvaizdą. Kaip manote, tai tiesa? Žinoma, nuotraukos kalba pačios už save, tačiau tai dar vienas pavyzdys, kai galimai sukurta išvaizda nėra gąsdinanti ar atstumianti. Kalbama, kad moteris pasididino krūtinę, pasitobulino nosį, nusisiurbė riebalus, pasinaudojo botokso teikiamais privalumais ir t. t. Šį sąrašą dar būtų galima tęsti iki begalybės. Tiesa, M. Fox tokias kalbas neigia ir netgi visam pasauliui demonstruoja savo raukšles, teigdama, kad nėra užvaldyta plastinių operacijų manijos.

► Lil Kim

Atrodo, dar visai neseniai reperė ir dainininkė Lil Kim buvo vadinama natūralaus grožio šalininke. Tačiau per pastaruosius metus jos išvaizda taip smarkiai pakito, kad natūralumo atlikėjoje neįžvelgsi net su žiburiu. Kuždamasi, jog Lil džiaugiasi ne tik krūtų implantais, bet ir patobulinta nosimi, skruostų užpildais ir dar bala žino kuo. Šiandien ji tikrai neprimena tos L. Kim, kurią pamename, ar ne?..

► Cindy Jackson

Plastinių operacijų rekordininkė neseniai lankėsi ir Lietuvoje. Mūsų šalyje jos grožis buvo įvertintas tikrai teigiamai. Bene dvidešimt metų jauniau atrodanti moteris (jai šiuo metu 58-eri) dalyvauja įvairiuose televizijos šou, pokalbių laidose ir nevengia pasakoti apie patirtas grožio procedūras. Gavusi palikimą, ji pradėjo savęs tobulinimo epopėją. Šiandien Cindy – visai kitas žmogus. Nors jai buvo atliktas rekordinis skaičius operacijų (Gineso rekordų knygoje teigiama, kad moteriai atliktos net 47 operacijos, kurioms išleista beveik 100 000 JAV dolerių), galima teigti, kad plastinės chirurgijos specialistai moters tikrai nesubjaurojo. Ar patikėtumėte, jog nuotraukoje dar prieš visas grožio procedūras besišypsančiai Cindy  tąsyk buvo 23 metai?

► Jocelyn Wildenstein

Štai ką su savimi padarė ekscentriškoji moteris, trokšdama šalia išlaikyti turtuolį vyrą, dievinusį laukinius plėšrūnus. Visame pasaulyje išgarsėjusi Jocelyn vadinama moterimi kate. Tiesa, ne iš gerosios pusės, nes jos išvaizda toli gražu nesukelia estetinio pasigėrėjimo. Šiuo metu jau jau 73-eji. Pasak gandonešių, operacijoms ponia Wildenstein išleido jau beveik 4 mln. JAV dolerių. Tiesa, paskutinėse užfiksuotose nuotraukose Jocelyn atrodo kur kas geriau, nei galima pamanyti. Šiaip ar taip ji visuomet tvirtino, kad atrodo labai gražiai, sau patinka, o jos išvaizda yra tokia, kokios visada troško.

► Rose McGowan

Aktorė Rose McGowan taip pat pamėgo plastinę chirurgiją. Teigiama, kad viskas prasidėjo dar 2007-aisiais, kai moteris pakliuvo į automobilio avariją. Nors kino aktorė garsiai nekalba apie atliktas procedūras, jos lūpos atrodo putlesnės, veidas lyg išpurtęs ir primena kaukę. Spekuliuojama ir tuo, kad R. McGowan pasididino krūtis, skruostus „papuošė“ implantais... Kiek šiose kalbose yra tiesos, sunku pasakyti, bet akivaizdu, kad anksčiau moteris buvo gerokai dailesnė.

► Mickey Rourke

9-ojo dešimtmečio sekso simbolis, sužėrėjęs erotiniame filme „Devynios su puse savaitės“, tais laikais būtų galėjęs kalnus nuversti. Tačiau paniręs į dirbtinio grožio vandenis, aktorius nuskandino savo „sekso simbolio“ vardą labai giliai: patobulinti skruostai ir nosis, botokso injekcijos... Trumpai tariant, tai dar viena transformacija, kurios originalas liko tik nuotraukose ir gilioje praeityje.

► Angelina Jolie

Sunku patikėti, kad Angelina Jolie galėtų tobulinti ir taip tobulą savo veidelį. Tačiau spekuliuojančių šia tema ir keliančių įvairiausias sąmokslo teorijas tikrai netrūksta. Tik pažvelgus į jaunesnės aktorės išvaizdą darosi aišku, kad jos lūpos – gamtos dovana. Tačiau internautai neatsistebi pakitusia nosies ir smakro forma, antakių linija, platesniu aktorės žvilgsniu... Spręsti jums!

► Lara Flynn Boyle

Dailioji aktorė iš garsiojo serialo „Tvin Pyksas“ šiandien taip pat atrodo perlenkusi lazdą su plastinės chirurgijos paslaugomis. Gaila, kad trapaus grožio moteris, kuriai vos 43-eji, save pasendino ir gerokai subjaurojo. Veidas panašėja į kaukę, nebesugebančią išreikšti emocijų, o lūpų kontūras kreivas ir išplaukęs...

► Melanie Griffith

Desperatiškai trokšdama greta savęs išlaikyti vyrą Antonio Banderasą ir atrodyti jaunatviškai, Melanie pakliuvo į nelabai gerai savo darbą išmanančių „specialistų“ rankas. O kaipgi kitaip būtų galima apibūdinti jų atliktas grožio procedūras? Teigiama, kad plastinės chirurgijos specialistai padidino aktorės lūpas, atliko akių vokų korekciją... Pati M. Griffith sako, jog kiti žmonės jos išvaizdą vertina neigiamai: „Aplinkiniai man sako, kad atrodau siaubingai.“

► Amanda Lepore

Amanda neabejotinai yra viena ryškiausių transseksualių. Nors dėl išvaizdos plastinės chirurgijos specialistai gerokai persistengė, moteris mielai kviečiama į įvairius mados renginius, filmuojasi ir fotografuojasi reklamose ir netgi kai kurių vadinama mados ikona. Ko jau ko, bet dėmesio Amanda sulaukia su kaupu, juk naktinis gyvenimas jai itin prie širdies... Gimusi kaip Armanas Lepore’as, sulaukusi 17 metų, ji pasidarė lyties keitimo operaciją, o dabar džiaugiasi tikrai išskirtine išvaizda ir išskirtiniu gyvenimu... Žvilgtelėkite ir nustebsite, kaip ji atrodė anksčiau!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai