Izraelyje ištekėjo modelis Bar Refaeli

Bar Refaeli / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-25 09:26
Modelis Bar Refaeli ketvirtadienį Izraelyje ištekėjo už savo išrinktojo, vietos verslininko Adi Ezros.

Buvusi Holivudo žvaigždės Leonardo DiCaprio mergina ištekėjo per tradicinę žydų ceremoniją, kuriai vadovavo rabinas Yitzchakas Dovidas.

Vestuvėse, kurios vyko netoli Haifos esančiame didžiausiame ir prabangiausiame šalyje SPA viešbutyje „Carmel Forest Spa Resort“, dalyvavo daugiau nei 300 poros draugų ir artimųjų.

30-metė nuotaka vilkėjo mados namų „Chloe“ suknelę, o per santuokos ceremoniją Izraelio dainininkas Shlomi Shabatas jauniesiems atliko savo dainą „The Beginning of the World“.

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.

„Ceremonija buvo magiška, joje dalyvavo artimi draugai, šeimos nariai, kelios garsenybės ir manekenės. Vieta buvo stulbinama. Bar buvo nepaprastai laiminga!“ – sakė viena šaltinis „E! News“.

Artėjant vestuvėms Bar Refaeli su savo sužadėtiniu, norėdami tą svarbią dieną išvengti įkyrių paparacų, paprašė Izraelio civilinės aviacijos administracijos nustatyti neskraidymo zoną virš tos vietos, kur vyks jų šventė. Iš pradžių pareigūnai sutiko saugumo sumetimais uždrausti skraidymą virš tos vietos nuo 17 val. iki 2 val. nakties, tačiau kilus visuomenės pasipiktinimui, Izraelio transporto ministras Israelis Katzas sekmadienį minėtą priemonę atšaukė.

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.

„Dangus priklauso visai visuomenei, ir garsiems žmonės negali būti taikoma išimtis komerciniais sumetimais“, – sakė I.Katzas.

Tiesiogiai kreipdamasis į Civilinės aviacijos administracijos vadovą, ministras griežtai įspėjo: „Jeigu oro erdvė virš Bar Refaeli vestuvių vietos nebus atidaryta, jūs neteksite savo posto.“

Pora mėgino apskųsti šį I.Katzo sprendimą, tačiau nesėkmingai, todėl oro erdvė virš jų vestuvių vietos nebuvo uždaryta.

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.

Pranešama, kad virš SPA komplekso per vestuves buvo pastebėti sraigtasparnis, oro balionas ir keli bepiločiai lėktuvai, vietos paparaciams neriantis iš kailio dėl galimybės užfiksuoti po atviru dangumi vykusios ceremonijos akimirkas.

Bar Refaeli tai antroji santuoka. 2007 metais manekenė buvo ištekėjusi už šeimos draugo Ariko Weinsteino, kad išvengtų karinės tarnybos, kuri jos gimtajame Izraelyje yra privaloma visiems nesusituokusiems vyrams ir moterims, sulaukusiems 18-os metų. Vėliau jie santuoką nutraukė.

Kelios dienos prieš vestuves Bar Refaeli į savo „Instagram“ paskyrą įkėlė keletą nuotraukų iš savo mergvakario:

This time tomorrow... I'll be dancing in white

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Head first

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

מה זה כל הטוב הזה ?!? #Barchchelorette

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai