Izraelio modelio Bar Refaeli vestuvių planai sukėlė pareigūnų konfliktą

Bar Refaeli / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-24 14:40
Manekenei Bar Refaeli (30 m.) prisiekiant ištikimybę savo išrinktajam garsenybių akivaizdoje šiauriniame Izraelyje, ne mažesnė įtampa gali tvyroti ir danguje viršum susirinkusiųjų galvų.

Tikėdamasi išvengti įkyrių paparacių Bar Refaeli ir jos sužadėtinis izraeliečių verslininkas Adi Ezra paprašė Izraelio civilinės aviacijos administracijos ketvirtadienį nustatyti neskraidymo zoną virš tos vietos, kur vyks jų vestuvės. Pareigūnai jų prašymą sutiko patenkinti ir saugumo sumetimais uždrausti skraidymą virš tos vietos nuo 17 val. iki 2 val. nakties.

Tačiau toks jų sprendimas sulaukė Izraelio transporto ministro Israelio Katzo pasipiktinimo. Ministras sekmadienį atšaukė minėtą priemonę ir pareiškė, kad oro erdvė esanti visuomenės sferos dalis, todėl jokios ypatingos priemonės neturėtų būti suteiktos.

Pasirodžius pranešimams, kad skrydžiai virš vestuvių vietos vis tiek bus draudžiami, I.Katzas griežtai perspėjo administracijos direktorių: „Jeigu oro erdvė virš Bar Refaeli vestuvių vietos nebus atidaryta, jūs neteksite savo posto.“

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.

Bar Refaeli ir Adi Ezros vestuvės vyks viename kurorte Karmelio miške. Šalies žiniasklaida pranešė, kad buvo planuojama turėti penkis bepiločius lėktuvus, du sraigtasparnius ir karšto oro balioną. Iš bepiločių lėktuvų tikriausiai planuota fotografuoti, o bent vienas iš sraigtasparnių turėjo atskraidinti porą į vestuvių vietą, rašė laikraštis „Haaretz“. Transporto ministerijos atstovė negalėjo pasakyti, ar tuos planus bus leista įgyvendinti.

Manekenė, kuri anksčiau susitikinėjo su aktoriumi Leonardo DiCaprio, anksčiau Izraelyje prieštaringus vertinimus provokavo dėl to, kad neatliko savo privalomosios dvejų metų karinės tarnybos.

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai