Izolda Gudelis – atvirai: kodėl niekada neišeina iš namų nepasidažiusi ir kaip išlikti moteriškai

Izolda Gudelis/Pauliaus Peleckio, Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ ir Aleksandro Broko nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-05-13 11:54
Verslininkė Izolda Gudelis – itin sėkminga moteris. Jos gyvenimas tarytum rožėmis klotas – grožio konkursų titulai, milijonierius mylintis vyras, verslo imperija... Moteris prisipažįsta, kad, nepaisant visų sėkmių, jai svarbiausia neprarasti savo elegancijos ir moteriškosios energijos.

„Tikiu, kad moteriškasis pradas yra labai stiprus ir labai reikalingas. Moteriškumas yra privalumas bet kurioje veikloje ir tai neturi nieko bendra su silpnumu. Lankstumas gyvenime yra stiprybė, o agresija, pyktis tik sekina ir prideda raukšlių. Tad naudokime savo prigimtį gyvenimiškai kūrybai“, – tikino Izolda Gudelis, apsilankiusi Indrės Stonkuvienės Lnk.lt laidoje #Tobulainetobula.

Paklausta, ar jaučiasi graži, Izolda atviravo: „Mano vyras (verslininkas Benas Gudelis – red. past.) visuomet man sako, kad esu graži. Sako pasididžiuodamas: „Bet kokią gražią žmoną gavau!“ Tuo metu mano mama juokaudama sako, kad esu simpatiška, yra gražesnių. Tai yra geras balansas. Grožis yra subjektyvus dalykas – vieniems gražu, kitiems nelabai. Sau aš neturiu jokių priekaištų.“

Izolda Gudelis / Laidos nuotr.
Izolda Gudelis / Laidos nuotr.

Anot Izoldos, jos gyvenime itin svarbu estetika viskame. Tai prasideda nuo pačių mažiausių dalykų, tokių kaip maloni ir graži namų, darbo vietos aplinka, nepriekaištingas makiažas ir manikiūras. Iš namų ji niekuomet neišeina nepasidažiusi.

„Man svarbu yra moters ar vyro tvarkinga išvaizda. Tai pagarba ir sau, ir aplinkiniams. Ne paslaptis, kad ne vieną dešimtmetį dirbu grožio srityje ir atstovauju daugeliui garsiausių pasaulyje parfumerijos bei kosmetikos prekės ženklų. Tad be jokios abejonės aš vertinu kiekvieną sukurtą produktą bei mūsų klientų poreikius. Aš privalau žinoti, ką parduodu žmonėms, todėl kartu su kolegomis stengiamės įsigilinti ir pagal galimybes išbandyti naujus produktus. Niekada neužsakysiu prekių ir nedirbsiu su gamintojais, jei netikiu jų kokybe ar veiksmingumu.“ 

Indrė Stonkuvienė ir Izolda Gudelis / Laidos nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Izolda Gudelis / Laidos nuotr.

Pasak laidos pašnekovės, norą puoštis ir prižiūrėti save juto nuo pat ankstyvos vaikystės. „Mano mama mėgsta puoštis, turi gerą skonį. Kai buvo jaunesnė, mėgo raudonai lakuotus nagus. Atsimenu, man buvo vos penkeri, kai paprašiau tokio pat manikiūro kaip mamos, ir man jį padarė. Tada buvau tokia laiminga kad mama man tai leido, jog tą jausmą atsimenu iki šių dienų“, – pasakojo I.Gudelis. 

Moteris taip pat atkreipė dėmesį, kad šiuo metu viskas itin sparčiai keičiasi. Tai ir gerai, ir blogai. „Šiuo metu moterys tikrai elgiasi drąsiau. Viskas labai liberalėja. Tame tikrai yra savų pliusų, yra ir savų minusų. Juk, pavyzdžiui, net valgant gerą maistą be saiko gali pasijusti blogai. Todėl visada reikia išlaikyti balansą“.

Indrė Stonkuvienė ir Izolda Gudelis / Laidos nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Izolda Gudelis / Laidos nuotr.

Visą interviu su Izolda Gudelis rasite Lnk.lt, o kiekvieną ketvirtadienį – vis nauja #Tobulainetobula laida: 

Naujausi straipsniai