„Ivo Nikkolo“ dizainerė: „Drabužiai – lyg įrankiai jūsų spintoje“

„Ivo Nikkolo“ įvaizdžiai
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Modernus moteriškumas ir švelnumas – tai savybės, kurios tiksliausiai apibūdina atsinaujinusį „Ivo Nikkolo“. Šis mados prekės ženklas leidžia moteriai jaustis stilingai ir patogiai bet kokioje situacijoje ir bet kuria proga, nekeliant sau streso.

„Ivo Nikkolo“ yra gerai žinomas Baltijos šalyse moteriškų drabužių prekės ženklas, kuris šį rudenį atsiskleidžia pristatydamas visiškai naują įvaizdį ir pirmąją atnaujinto prekės ženklo drabužių ir aksesuarų kolekciją. Vienas iš pagrindinių kolekcijos akcentų – balansas.

„Ivo Nikkolo“ įkvėpė ambicingos moterys, siekiančios būti geriausia savo versija, išlaikydamos savo gyvenime balansą. 

Drabužiai, padedantys būti geriausia savo versija

„Ivo Nikkolo“ dizaineriai kuria drabužius, kurie leidžia moterims jaustis patogiai ir savimi pasitikinčiai. „Drabužiai turėtų būti lyg įrankiai jūsų spintoje, padedantys sukurti stilingus, bet laikui bėgant nesenstančius derinius. Tai yra priemonė, kuri padeda jums būti geriausia savo pačios versija tiek darbo metu, tiek ir laisvalaikiu“, – apibūdina kolekciją vyriausioji „Ivo Nikkolo“ dizainerė ir braižo vadovė Margot Vaaderpass.

Kolekcijos drabužiai ir aksesuarai yra lengvai derinami, jų dizainas yra nevienadienis, tarnaujantis moterims dešimtis metų ar net visą gyvenimą.

Kiekviena kolekcija turi savo dėmesio centrą ir įkvėpimą. 2021 m. rudens-žiemos kolekcijoje vienas iš svarbiausių akcentų yra balansas. Tai yra ta proto būsena, kurioje mes visi labiausiai norime būti. „Svarstydami idėjas, pradėjome derinti priešingus elementus, požiūrius ir veiklas, kad sukurtume jaudinančią, tačiau tuo pačiu ir ramią kolekciją“, – sako M.Vaaderpassas.

„Ivo Nikkolo“ įvaizdis

Nuoseklūs žingsniai tvarumo link

Aukštos kokybės ir tvarių medžiagų pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių prioritetų kuriant „Ivo Nikkolo“ kolekciją. Tačiau niekas neįvyksta per naktį, ambicingų idėjų įgyvendinimui reikia laiko.

„Pirma, mes nuosekliai mažinsime naftos pagrindu pagamintų medžiagų naudojimą ir pristatysime vis daugiau natūralių medžiagų, tokių kaip vilna, šilkas, kašmyras ir celiuliozės pagrindu pagaminta viskozė bei modalas“, – sako M.Vaaderpass. Ji taip pat priduria, kad „Ivo Nikkolo“ kolekcijose nenaudojama kailio.

„Ivo Nikkolo“ vertina ir merino vilną bei organinę medvilnę. Šios medžiagos labai malonios odai. Ekologiškos medvilnės gamybai, palyginti su įprasta medvilne, reikia mažiau vandens ir cheminių medžiagų, gamybos metu išskiriama mažiau CO2 atliekų. Kolekcijoje taip pat naudojamos aplinkai nekenksmingos perdirbtos medžiagos.

„Mūsų prekės ženklui labai svarbu kurti stilingus drabužius, tačiau gamyba neturėtų būti per sunki našta planetai. Jaunoji karta vis dažniau ieško tvirtas vertybes puoselėjančių mados ženklų, kurie turi didesnių tikslų, nei tik gražus dizainas. Ekologiškumas yra svarbi mūsų kūrybinio proceso dalis ir mes stengiamės suteikti jaunesnėms moterims galimybę įsigyti kokybiškų drabužių už priimtiną kainą“, – pridūrė vyriausioji dizainerė. 

„Ivo Nikkolo“ įvaizdžiai iš 2020 rudens-žiemos kolekcijos (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau