Įvertinkite: „Victoria‘s Secret“ angelai pristatė naujausias seksualių bikinių tendencijas

Candice Swanepoel „Victoria's Secret“ maudymosi kostiumelių fotosesijoje / Youtube.com stopkadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-07 18:27
Supermodelis Candice Swanepoel šiemet papuošė garsios apatinių drabužių gamintojos „Victoria‘s Secret“ 2013-ųjų vasaros maudymosi kostiumėlių katalogo viršelį, o kiti ne ką mažiau garsūs modeliai puikuojasi jo puslapiuose.
Youtube.com stopkadras
Youtube.com stopkadras

Tiesa, Dailymail.co.uk praneša, kad konkurencija dėl progos puikuotis katalogo viršelyje yra be galo didelė. Šiemet laimė ir vėl atiteko iš Pietų Afrikos Respublikos kilusiai C.Swanepoel, kuri katalogo viršelį puošia jau trečiąjį kartą iš eilės.

Modelis viršelyje pozuoja su vintažinio stiliaus maudymosi kostiumėliu. „Man labai smagu save matyti katalogo viršelyje, ypač po to, kai šioje vietoje puikavosi tokios manekenės kaip Gisele Bunchen ir Tyra Banks“, – džiūgavo Candice.

Youtube.com stopkadras
Youtube.com stopkadras

Supermodelis pridūrė, kad pozuoti maudymosi kostiumėlių katalogui yra mėgstamiausias darbas „Victoria‘s Secret“ įmonėje, mat jis labai myli vandenyną, saulę ir karštą paplūdimio smėlį.

2013-ųjų vasaros maudymosi kostiumėlių katalogui tai pat pozavo supermodeliai Erin Heatherton, Doutzen Kroes, Behati Prinsloo, Lais Ribeiro ir Sara Sampi.

Žmonės.lt skaitytojams siūlome pažiūrėti, kaip vyko seksualioji „Victoria‘s Secret“ angelų bikinių fotosesija ir savo nuomonę išsakyti komentaruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai