Įvertinkite: Vaidas Baumila pristato dainą, kurią Vienoje dainuodavo ilsėdamasis nuo „Eurovizijos“

Vaidas Baumila / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-26 09:46
Vos prieš parą, iš Vienoje vykusios „Eurovizijos“ sugrįžęs Vaidas Baumila pristato dainą „Ką sugebame geriausiai“ ir vaizdo klipą, kurį spėjo nufilmuoti prieš pat išvykdamas atstovauti Lietuvai.
D.Bendžiaus nuotr.
D.Bendžiaus nuotr.

Dainos vaizdo klipas buvo filmuojamas išvykimo į Vieną išvakarėse. „Jau tuomet turėjau problemų su balsu ir svarsčiau, galbūt verta atidėti įrašus, tačiau daina buvo verta to, – teigia Vaidas. – Labai džiaugiuosi pažintimi su dainos kompozitoriais – Domu Strupinsku ir Pauliumi Kilbausku. Tai du genijai, kurie dar nesugadinti popmuzikos stereotipų. Ne veltui šie du vyrukai parašė muzikinius takelius tokiems lietuviškiems filmams, kaip „Lošėjas“ ir „Redirected“.
 
„Manau, kad ši daina savyje turi didžiulį energijos užtaisą, – šypsosi Vaidas. – Kai pirmą kartą ją išgirdome  įrašų studijoje – tuo metu net nesuabejojome, jog ji taps vasaros hitu. Būdami Vienoje dainuodavom šitą dainą, kai jausdavomės pavargę nuo kasdien girdimų tų pačių „Eurovizijos“ dainų.“
 
Šį kartą nusprendėme nefilmuoti siužetinio klipo, tiesiog norėjosi surinkti savo grupę ir padaryti tūsą ant scenos“, – teigia Vaidas.

Norėdamas tinkamai atskleisti dainos charakterį, Vaidas į kompaniją pasikvietė net 12 muzikantų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai