Įvertinkite: Sia pristatė naują, Rihannai parašytą dainą „Cheap Thrills“

Dainininkė Sia / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-19 14:15
Žinoma australų atlikėja Kate Isobelle Furler, geriau žinoma Sios pseudonimu, jau visai greitai išleis naują muzikinį albumą. Artėjant žiemos šventėms, ji pristatė ir naują dainą „Cheap Thrills“. Šis kūrinys bus įtrauktas į sausio 29-ąją pasirodysiantį jau septintąjį jos albumą „This Is Acting“.

Niekam ne paslaptis, kad Sia kuria hitus garsiausiems pasaulio atlikėjams, tokiems kaip Adele, Beyonce ar Britney Spears. Vis dėlto, atsitinka ir taip, kad jos sukurtų dainų atlikėjai, deja, atsisako. 

Taip įvyko ir su ką tik išleista nauja Sia daina „Cheap Thrills“. Būtent ji turėjo būti Rihannos repertuare, tačiau JAV popmuzikos dievaitė nusprendė jos atsisakyti. 

Muzikos naujienų portalui Rollingstone.com Sia teigė: „Ta daina jai pasirodė turinti per daug britiško skambesio. Mes dainą jai nusiuntėme, bet ji jos atsisakė.“

Kad ir kaip bebūtų, Sia nenuleido rankų ir dainą „Cheap Thrills“ nusprendė atlikti pati. Juk jos dainos „Elastic Heart“ ir „Chandelier“ tapo tikrais hitais, pavergusiais milijonus muzikos mylėtojų širdžių. 

Įvertinkite naują atlikėjos Sia dainą „Cheap Thrills“:

Žmonės.lt
Temos:
Rihanna Sia Muzika

Naujausi straipsniai