Įvertinkite: „ŠarkA“ perdainavo legendinę „Junior“ dainą „Jausmai“

Projektas „ŠarkA“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-10 02:15
Projektas „ŠarkA“ gerbėjams pristato perdainuotą grupės „Junior“ hitą „Jausmai“. Naujoji dainos versija pirmąkart nuskambėjo gruodžio 4-ąją labdaringame koncerte „Maltiečių sriuba 2013“.

„Šiame renginyje atlikėjai rinkosi įvairius žanrus, laikmečius ir seniai žinomus kūrinius, o mes ilgai nedvejojome ir pasirinkome ryškiausią Lietuvos popgrupės „Junior“ dainą „Jausmai“, – pasakojo Gintarė Valaitytė.

Atsinaujinęs projektas „ŠarkA“, prie kurio prisijungė Tomas Legenzovas, jau po pirmojo savo starto imtas gerbėjų lyginti su prieš dešimtmetį itin garsia grupe „Junior“.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Prisipažinsime, Tomas įnešė nemažai sumaišties ne tik į mūsų grupę, bet ir tarp gerbėjų bei žiūrovų“, – sako Ieva Stasiulevičiūtė.

Prodiuseris Gintaras Bendžius pakomentavo, kodėl leido būtent šiai grupei perdainuoti „Jausmus“: „Prodiusavome ne vieną garsų vardą Lietuvos popmuzikos padangėje, grupė „Junior“ – ne išimtis. Nesame linkę leisti šmėstelėjusioms vienadienėms scenos dievaitėms šildytis svetimuose šlovės spinduliuose ir perdainuoti kūrinius, sulaukusius milžiniško populiarumo. Projektas „ŠarkA“ mums šiandien primena tai, ką savo laiku darė grupė „Junior“ – revoliuciją“.

„Stengėmės ir daug dirbome, tikimės nenuvilti „Junior“ gerbėjų. Esame labai dėkingi už galimybę į šį kūrinį pažvelgti savaip“, – dėkojo Tomas Legenzovas.

„Mes džiaugiamės, kad neatsiejama projekto „ŠarkA“ komandos dalimi tapo Olga Filatova-Kontrimienė. Ji mūsų režisierė, autorė ir bendramintė, esame jai labai dėkingi“, – vienbalsiai sako Ieva, Gintarė ir Tomas.

O dabar – klausykite, vertinkite, komentuokite!

Originalioji „Jausmų“ versija:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai