Įvertinkite: Robbie Williamsas pristatė naujos dainos „Party Like A Russian“ vaizdo klipą

Robbie Williamsas / Vaizdo klipo stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-30 14:47
Trejų metų pertrauką Robbie Williamsas nutraukė šiandien išleisdamas ilgai lauktą naują singlą „Party Like A Russian“. Šiandien buvo pristatytas ir įspūdingu dainos vaizdo klipas.

Juo dainininkas pasidalino savo feisbuko paskyroje.

Penktadienį R.Williams naujasis singlas buvo pristatytas ir plačiajai visuomenei. Dainininkas svečiavosi radijo stotyje „BBC Radio 2“, kur kalbėjo apie kūrybą, planuojamas koncertines gastroles ir ateities planus.

Kaip buvo skelbta, šis singlas reklamuoja lapkričio 4 d. pasirodysiantį naująjį R.Williamso studijinį albumą „Heavy Entertainment Show“.

Kurdamas ir įrašinėdamas naujas dainas dainininkas dirbo su Edu Sheeranu, grupės „The Killers“ lyderiu Brandonu Flowersu, atlikėjais Rufusu Wainwrightu ir Johnu Grantu. Studijoje R.Williamsui taip pat talkino garsus prodiuseris Stuartas Price’as ir ilgametis bendražygis Guy Chambersas.

„Heavy Entertainment Show“ bus pirmasis dainininko įrašas, kurį išleis kompanija „Sony Music“. Viso R.Williamsas yra išleidęs 19 studijinių, geriausių hitų rinkinių ir koncertinių albumų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai