Įvertinkite: reperis Niko ir Sandra Sargelytė pristato naują dainą „Buvau ten“

Kasparas Barisas-Niko ir Paulina Kaščiukaitė / Airos Klungytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-21 11:19
Daugiau nei keturis metus repuojantis Kasparas Barisas-Niko šiandien žengia į naują kūrybinį etapą. Kadaise dėl savo kūrybos daug aplinkinių kritikos sulaukęs vaikinas prisipažįsta: kokybiškai muzikai visada reikia subręsti. Kartu su vokaliste Sandra Sargelyte reperis pristato naują dainą „Buvau ten“.

Tai jau antras bendras jų darbas, kurio įrašymą koordinavo prodiuserinė kompanija „8 Kambarys“.

Premjeroje persipina gyvenimo iššūkių ir jauno žmogaus pasirinkimo temos. Pasak atlikėjų, nors naujos dainos tekstas ir turi tamsių spalvų, jis visai kitoks nei ankstesnėje Niko kūryboje.

„Beveik visi reperiai praeina tokį laiką, kai repuoja apie rūkymą, kiemą ir panašius dalykus“, – juokiasi atlikėjas. Tačiau vėliau ima atsiskleisti visas spektras įvairių jausmų ir vertybių. Pats savo dainoms tekstus rašantis 17-metis dabar savo muzikinių kūrinių sąskaitoje turi dešimt dainų.

Airos Klungytės nuotr.
Airos Klungytės nuotr.

Naujausia iš jų – „Buvau ten“ – simbolizuoja naują Niko muzikinės karjeros etapą. Dainos tekste žaidžia sudėtingi išgyvenimai, niūri ir melancholiška nuotaika. Vaikinas prisipažįsta, kad jo kūrybai būdingas dramatiškumas, tačiau šiuo metu stengiasi įsileisti į tekstus ir kitokios nuotaikos. Tai bus galima išgirsti jo naujuose kūriniuose.

„Vaikystėje mane nuolat supo įvairi muzika, todėl galėjau pasirinkti, kuris žanras labiausiai traukia. Po metų repo nuolatinio klausymo sugalvojau pats parašyti tekstą ir jį surepuoti“, – prisimena Niko. Pasak jo, niekas rimtai nežiūrėjo į tokį paauglio užsidegimą kurti, tačiau didelis noras ir ambicijos atvedė jį į prodiuserinę kompaniją „8 Kambarys“.

Vienas iš kompanijos vadovų Ričardas Fedasiukas, dirbantis su jaunų muzikos grupių prodiusavimu ir vadyba, teigia, kad sėkmę muzikinėje karjeroje lemia atkaklumas ir sunkus darbas. Jis kviečia pradedančiuosius muzikantus siekti savo svajonės ir dėti daug pastangų. „Prieš daugiau nei metus atvirai pasakiau Kasparui, kad dar reikia daug dirbti iki tol, kol jo kūrybos leidyba galės užsiimti „8 Kambarys“. Jis susiėmė ir neskaičiuodamas valandų dirbo studijoje kartu su muzikos prodiuseriu Karoliu Talučiu (Talaz) ir reperiu Deividu Alejūnu (Corsaliu)“, – mintimis dalijasi R.Fedasiukas.

Airos Klungytės nuotr.
Airos Klungytės nuotr.

Niko negaili komplimentų kolektyvui, ypač reperiui Deividui Alejūnui-Corsaliui: abipusis bendravimas ir begalinė motyvacija leido pasiekti norimą rezultatą įrašų studijoje.

„Tikrai šimtus kartų repetavau, įrašinėjau, klausiau savęs ir, galiausiai, nusprendėme, jog laikas pristatyti naują kūrinį. Naują dainą papildė puiki vokalistė Sandra Sargelytė“, – sako Niko. Atlikėjas neslepia: klausantis pirmųjų savo dainų kartais ima juokas, tačiau lyginant jas ir dabartines dainas matosi akivaizdi pažanga ir nueitas kelias.

R.Fedasiukas teigia: „Manau, Kasparas norimą rezultatą pasiekė sunkiu darbu pats, kuo labai džiaugiuosi, nes jaunų atlikėjų, gebančių kurti muzikos produkciją nuo A iki Z, Lietuvoje yra mažai“. Prie kūrinio leidybos prisidėjo ir daugiau žmonių. Naująjį Niko kūrinį vizualiai apipavidalino Aira Klungytė, kurios fotosesijoje atsiskleidė ir modelis Paulina Kaščiukaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai