Įvertinkite: „Queens of Roses“ pristato eurovizinę dainą „Fisherman“ ir fotosesiją

„Queens of Roses“ / Naglio Bieranco/Fotogenijų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-19 11:51
„Šiemet į žvejybą einame su tikslu pagauti savo auksinę žuvelę. Juk niekada negali žinoti, kokį laimikį parsineši namo“, – taip su šypsena „Queens of Roses“ merginos klausytojams pristato išskirtinį kūrinį pavadinimu „Fisherman“ (liet. „Žvejys“).

Antrus metus nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaujančios merginos ir šiemet žada dėti visas pastangas, kad daina bei pasirodymas sužavėtų žiūrovus bei komisiją.

„Genialumas slypi paprastume. Pati dainos idėja ir žodžiai ilgam įstringa į atmintį, o tai ir gali lemti šios dainos ir pasirodymo sėkmę“, – pozityviai kalbėjo atlikėjos.

Tiems, kurie dainoje „Fisherman“ gali įžvelgti tik banalius žodžius ir prasmės nebuvimą, merginos siūlo pažvelgti kiek giliau: „Viskas taip aišku, kad net nuobodu? Na tuomet pabūkite to žvejo vietoje ir pagalvokite, kokią savo gyvenimo žuvį jūs esate pagavę ar vis dar gaudote“.

Daina „Fisherman“ tapo iššūkiu ir pačioms atlikėjoms. Dažnai televizijos scenoje elegantiškai atrodančios ir pakankamai santūrius pasirodymus rengiančios merginos šį kartą bus ir aktyvios, ir valiūkiškos, ir kaip niekada drąsios. „Kai dainuoji apie žuvį ir tikiesi atstovauti savo šalį Europai, privalai būti drąsus ir užtikrintas, – šypsosi Akvilė. – O jeigu rimtai, tai energijos mums niekuomet netrūksta, tik vis nerasdavome progos parodyti jos televizijos žiūrovams. Panašu, galimybė atsirado, taigi belieka ją teisingai išnaudoti.“

Atlikėjos dalinasi ir įvaizdinės fotosesijos nuotraukomis, kuriose pristato mados namų MAS924 specialiai merginoms kurtus sceninius kostiumus. Ar šį įvaizdį pasirinks ir Eurovizijos scenoje, televizijos žiūrovai galės pamatyti sausio 28 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai