Įvertinkite: pokyčių gyvenime ištroškusi Liepa Mondeikaitė pasipuošė akį traukiančiais kirpčiukais

Liepa Mondeikaitė / 15min.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-02 13:21
Jau kelias dienas draugus, artimuosius ir gerbėjus dainininkė Liepa Mondeikaitė stebina akį traukiančiais pokyčiais – reaguodama į įvykius gyvenime ir panorusi atsinaujinti mergina nusirėžė kirpčiukus.

„Manau, visos moterys mane labai gerai supras – kiekvienai gyvenime ateina laikotarpis, kai labai norisi pasikeisti. Beveik kiekviena pasikeisti panorusi moteris visų pirma kažką padaro savo plaukams“, – juokiasi naują teoriją išvedusi L.Mondeikaitė.

Ne išimtis – ir ji pati. Nors prisipažįsta, kad visai kardinaliai pasikeisti taip ir neišdrįso. „Visi man sakė, kad kažką keisčiau – dažyk tamsiai, kirpk tuos plaukus… Kadangi labai bijau kardinalių pokyčių, nusikirpau kirpčiukus ir pajaučiau labai daug dėmesio“, – džiaugiasi mergina.

Dėl pokyčių net verkė

Tačiau tam, kad dabar pasipuošusi kirpčiukais gatve eitų aukštai iškėlusi galvą, merginai prireikė nemenkai pastangų – pradžioje pokyčiai jai visai nepatiko, net veidrodyje matyti savęs L.Mondeikaitė nenorėjo.

„Pradžioje labai pergyvenau – pamačiau save veidrodyje ir galvojau, kad dievaži, už ką man… Man labai negražiai atrodė – verkiau, galvojau, kaip greičiau atsiauginti. Tačiau tereikia priprasti prie savęs, kad viskas būtų puiku“, – pasakoja mergina.

Anot jos, ašaros tokiu atveju – taip pat moteriškas dalykas, kurį pateisintų bet kuri: juk, matyt, kiekviena bentsyk tai patyrė. „Tai labai moteriška ir natūralu. Juk išvaizda moteriai labai svarbu“, – sako L.Mondeikaitė.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

Pasitiki savimi

Užsiauginti pasitikėjimą savimi merginai padėjo aplinkinių pagyros. „Gaunu daug pagyrų iš aplinkinių, kuri verčia pasitikėti savimi – galvoju, o gal tikrai čia gerai, gal ir nepadariau klaidos. Bet juk ne plaukuose, rūbuose ar makiaže esmė – jei gerai jautiesi viduje, ir kitiems išspinduliuosi gerą energiją, atrodysi gražus“, – įsitikinusi ji.

Šiuo metu mergina tvirtina itin psitikinti savimi – nors anksčiau jautriai reaguodavo į draugų, artimųjų, net praeivių kritiką, šiandien ji įsitikinusi, kad viskas, ką daro, yra gerai, todėl piktiems žodžiams nesileidžia paveikiama.

„Dabar aplink save tarsi turiu tokį burbulą, pro kurį nieko nepraleidžiu. Darau, ką noriu, kas man patinka, ir mėgaujuosi. Su plaukais taip pat“, – džiaugiasi mergina.

Žmonės.lt skaitytojus kviečiame komentaruose įvertinti L.Mondeikaitės šukuosenos pokyčius. Ar tinka Liepai kirpčiukai? O gal ji atrodė geriau be jų?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai