Įvertinkite: „Pikaso“ ir dainininkė Carol pristato kartu įrašytą vasarišką dainą „Nuodėmių mieste“

„Pikaso“ ir Carol / Gabrielės Janonytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-20 18:22
Vaikinų grupė „Pikaso“ atėjus šią vasarą užmezgė romaną su jauna dainininke Carol. Šio romano vaisius – naujas bendras kūrinys „Nuodėmių mieste“.

Dainininkę Carol į kompaniją pasikvietę „Pikaso“ nariai viliasi, jog daina „Nuodėmių mieste“ iššauks vasarą, kuri šiemet kažkodėl pasiklydo kelyje į Lietuvą.

„Visi jau pavargo nuo tokių visiškai nevasariškų orų. O ką veikti, kai oras toks prastas? Belieka daryti nuodėmes, – juokiasi Tomas, Haroldas ir Rokas. – Apie trumpus vasaros romanus tikriausiai galėtų papasakoti kiekvienas. Beveik visi turi tą nuodėmių miestą, kuriame yra įvykę kažkas vasariško, romantiško ir smagaus.“

Pasak vaikinų, daina „Nuodėmių mieste“ taip pat yra lengva, vasariška ir neįpareigojanti, kaip ir trumpalaikiai šiltojo sezono romanai. „Pikaso“ nariai džiaugiasi, jog šią dainą įrašė su jauna ir perspektyvia dainininke, kuri kūriniui suteikė moteriško žavesio.

Dainą „Nuodėmių mieste“ galite išgirsti čia:

Dainininkę Carol muzika lydi nuo vaikystės. Atlikėja valdo net kelis instrumentus, studijavo muzikos akademijoje, tai pat sėkmingai dalyvauja muzikiniuose konkursuose bei televizijos projektuose. Carol buvo „Chorų karus“ laimėjusio Kauno Studentiškojo choro solistė, o prieš kurį laiką dalyvavo ir grupės „Magnit“ veikloje.

Aksominis balsas, patirtis ir nesibaigianti energija – pagrindiniai Carol ginklai scenoje. Visa tai ji, kartu su „Pikaso“ vaikinais, sudėjo į šios vasaros hitą „Nuodėmių mieste“.

„Pikaso“ džiaugiasi, jog galėjo dirbti su šia perspektyvia atlikėja. Jie tikisi, jog ateityje dar išvys šią jauną merginą, pasirodančią didžiojoje scenoje bei viliasi, kad bendradarbiaujant gimusį kūrinį puikiai įvertins grupės gerbėjai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai