Įvertinkite: per „Grammy“ apdovanojimų pertrauką Gwen Stefani spėjo nufilmuoti vaizdo klipą

Gwen Stefani / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-16 16:01
Pirmadienio vakarą (Lietuvos laiku – antradienį paryčiais) vykusių „Grammy“ apdovanojimų metu dainininkė Gwen Stefani (46 m.) savo naujajam singlui „Make Me Like You“ sukūrė vaizdo klipą. 

Nors kai kuriuos vaizdo klipus nufilmuoti užtrunka ne vieną dieną, Gwen Stefani tam teturėjo vos keturias minutes – jos klipas buvo nufilmuotas per „Grammy“ apdovanojimų reklaminę pauzę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Geras ženklas: su naujuoju draugu vestuvėse dalyvavusi Gwen Stefani pagavo nuotakos puokštę

Ypač energingame klipe, kurį nufilmuoti reikėjo be jokių pakartojimų ir progų pasitaisyti, Gwen Stefani ne tik spėjo pakeisti kelis drabužių derinius, bet ir su gausia šokėjų komanda važiavo riedučiais. Tiesa, šio epizodo metu Gwen Stefani važiuodama riedučiais pargriūna, tačiau, kaip rašo „People“, iš tiesų pargriuvo ne ji, o jos dublerė, mat jos spėjo ir apsikeisti, o pargriuvimas iš anksto buvo surežisuotas. Pati Gwen tuo metu nubėgo keisti dar vieno kostiumo ir ruoštis finalinei klipo scenai. 

Vos prieš kelias dienas pasirodžiusi nauja Gwen Stefani daina „Make Me Like You“ jau sulaukė gausybės gerbėjų dėmesio ir puikių atsiliepimų. 

Naujoji Gwen Stefani daina yra iš trečiojo solinio atlikėjos albumo „This Is What the Truth Feels Like“, kuris prekyboje pasirodys kovo 18-ąją.

Kviečiame pažiūrėti ir įvertinti Gwen Stefani vaizdo klipą „Make Me Like You“:

Žmonės.lt