Įvertinkite: per du mėnesius sporto salėje aktorius Audrius Bružas pasiekė įspūdingų rezultatų

Audrius Bružas prieš dvejus mėnesius trukusias treniruotes ir po jų / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-04 10:00
Aktorius Audrius Bružas prieš kiek daugiau nei du mėnesius nusprendė patobulinti savo išvaizdą. Jis kreipėsi į žinomą asmeninį trenerį Paulių Radkevičių, kuris aktoriui sudarė treniruočių ir mitybos planą. Ir štai A.Bružas jau gali didžiuotis savo atletiška išvaizda.

Kruopščiai vykdydamas trenerio, kuris yra Arnoldo Schwarzeneggerio turnyro ˜„Arnold Classic“ bronzos medalininkas nurodymus, A.Bružas numetė taip vadinamą „alaus pilvuką“, o jo raumenys gerokai išryškėjo.

Kai viename socialiniame tinkle pasklido Audriaus Bružo nuotraukos, kuriose jis atrodo lyg lengvojo kultūrizmo čempionas, aktorius susilaukė daug  nuotraukos tikrumu susidomėjusių skambučių. Nors A.Bružas ne itin norėjo dalintis savo pasiekimais sporto salėje su žiniasklaida, vis tik nusprendė, kad galbūt jo greitai pasiekti rezultatai įkvėps kitus labiau rūpintis savo sveikata.

„Jau kurį laiką lankau asmenines treniruotes pas profesionalą, Europos fitneso čempioną Paulių Ratkevičių. Laikausi specialiai man sudaryto mitybos plano ir štai rezultatas“, – apie savo pasiryžimą daugiau dėmesio skirti ne tik sportui teatre, bet ir savo savijautai, pasakoja aktorius.

Pas P.Ratkevičių aktorius sąžiningai sportavo 2,5 mėnesio tris kartus per savaitę.

„Audrius yra labai ryžtingas – ką pradeda, tęsia iki galo. Tai yra pati geriausia savybė, norint pasiekti rezultatų. Be to, sportas jam nėra svetimas. Visą gyvenimą Audrius buvo aktyvus, tad sporto salėje dirbome tikrai ne pagal įvadinę programą“, – apie aktorių A.Bružą kalba P.Ratkevičius.

Gerai jaustis yra daug svarbiau nei gerai atrodyti.

Treneris taip pat priduria, kad treniruoti Audrių buvo lengva: „Jis greitai įsisavina kiekvieno pratimo atlikimo techniką, noriai daro tempimus bei idealiai laikosi jam sudaryto individualaus mitybos plano“.

A.Bružas taip pat negaili gerų žodžių savo treneriui: „Paulius idealiai sugeba savo mokinius užmesti ant bėgių, palaikyti ritmą, gerą nuotaiką ir užmotyvuoti iki galo. Po treniruočių jaučiausi užpompuotas, tačiau nepervargęs“, – dėl idealios treniruočių eigos savo trenerį liaupsina A.Bružas.

„Jei mitybos planas būtų buvęs griežtesnis, išvaizdos pokyčiai būtų buvę dar didesni, tačiau tie du mėnesiai Audriui nebūtų buvę mieli, nes būtų tekę valgyti ne tokį skanų maistą“, – A.Bružui antrina jo asmeninis treneris P.Ratkevičius.

A.Bružas naudodamasis proga primena, kad labai svarbu yra rūpintis savo sveikata, mažiau gilintis į svetimų žmonių gyvenimus, jų peripetijas, išvaizdą: „Gerai jaustis yra daug svarbiau nei gerai atrodyti“, – sako aktorius.

Žmonės.lt primena, kad P.Radkevičius treniravo ir dainininkę Jazzu, kuri taip pat užsibrėžė tikslą sutvirtinti kūną bei sielą.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai