Įvertinkite: Nicole Scherzinger pristatė futuristinį dainos „Boomerang“ vaizdo klipą

Nicole Scherzinger / Stop kadras iš Youtube.com
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-25 21:06
Popatlikėja Nicole Scherzinger (34) penktadienį pristatė naujausią savo dainos „Boomerang“ vaizdo klipą. Futuristiniame klipe pasirodo ir visa armija „nikolių“, kartu su atlikėja traukiančių elektroninio popso melodijas.

Kūrinys „Boomerang“ yra pirmasis singlas iš antrojo Didžiojoje Britanijoje išleisto Nicole albumo. „Tu gali mane priversti atsitraukti, tu gali mane išmesti, kuo sunkiau dabar, tuo lengviau bus paskui“, – tokius dainos žodžius traukia N.Scherzinger, kurios du albumai JAV nebuvo išleisti, rašo Examiner.com.

Dainos vaizdo klipas yra spalvingas, o pati atlikėja jame demonstruoja ne vieną seksualų drabužį, o kai kurios scenos primena „La Roux“ klipo „Bulletproof“ ir Kylie Minogue klipo „Love at Forst Sight“ akimirkas. Taip pat „nikolių“ armija primena will.i.am. ir Britney Spears dainos „Scream & Shout“ vaizdo klipą.

Kūrinys „Boomerang“ Didžiosios Britanijos radijo stotyse pasirodė ketvirtadienį, o JAV dar nėra išleistas.

Tiesa, šią savaitę vykusiuose Nacionalinių Didžiosios Britanijos televizijos apdovanojimuose Nicole visų paparacų dėmesį patrakė peršviečiama juoda „William Vintage Ossie Clark“ suknele. Per ją persišvietė nuogos atlikėjos krūtys ir specialiai lipdukais pridengti speneliai.

Kviečiame Žmonės.lt skaitytojus įvertinti naujausią N.Scherzinger vaizdo klipą žemiau esančiuose komentaruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai