Įvertinkite Nicki Minaj kardinalius pokyčius!

Nicki Minaj anksčiau (kairėje) ir dabar. / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-29 11:20
Reperė Nicki Minaj (31 m.) nesiliauja stebinti. Į filmo „The Other Woman“ premjerą Kalifornijoje (JAV) atvykusius svečius ji privertė aikčioti: nejaugi tai ta pati Nicki, kurią dažniau matome peroksidiniais plaukais bei skaisčiu rožiniu lūpdažiu paryškintomis lūpomis? Tai iš tiesų visai KITA MOTERIS!

Subtilus makiažas, priderintas prie veido odos, tamsūs lygūs plaukai, elegantiška suknelė, išryškinanti įspūdingas kūno formas – ir jau matome dainininkę visiškai kitokią. Tikrai ne tą, kuri savo tapatybę pabrėždavo ryškiu makiažu bei papūgos spalvų apranga. Dabartinis jos įvaizdis moteriškesnis, brandesnis ir subtilesnis.

Nuo tada, kai pernai sausį Nicki išsiskyrė su savo pagrindiniu perukų gamintoju Terrence‘u Davidsonu (kilo nesutarimų dėl teisių į perukų verslą; per beveik trejus bendradarbiavimo metus T. Davidsonas sukūrė dainininkei per 100 įvairiausių perukų, o ji, be jo žinios, pradėjo prekybą tokio stiliaus perukais – kaip savo firminiu ženklu), mes šią atlikėją buvome įpratę matyti nubalintais plaukais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Su ja pradėjau dirbti pernai. Ji susisiekė su manimi, kai modelis Tyra Banks jai davė mano telefono numerį, – cosmopolitan.com pasakojo garsenybių plaukų stilistas Oscaras Jamesas. – Tada aš jai sukūriau įvaizdį – baltų plaukų su tamsiomis šaknimis peruką“.

Stilistas, kuris taip pat dirba su Halle Berry ir Beyonce, teigia, jog dabar Nicki Minaj viešumoje pasirodo su savo natūraliais plaukais, rašo usmagazine.com.

Reperė jau ir anksčiau savo paskyroje Instagram gerbėjams rodė savo nuotraukas tamsiais plaukais, tačiau viešai debiutavo su juodais plaukais, pagyvintais tamsiai rudomis sruogomis, per MTV Movie Awards renginį:

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Antrasis jos, kaip tamsiaplaukės, „užtvirtinimas“ – po savaitės vykusi filmo „The Other Woman“ premjera. Beje, čia plaukai jau visiškai juodi:

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žvaigždės stilistas O. Jamsesas įkalbinėja Nicki bent retkarčiais naudoti ir perukus, kad plaukai nebūtų žalojami karščiu, kad pailsėtų (juk toks alinantis tas pramogų pasaulio verslas). Tačiau, anot jo, dainininkė nė nenori pagalvoti apie perukus.

Gal ir gerai. Kai žvelgiame į šias transformacijas, galime teigti, jog iš Trinidado ir Tobago kilusi Nicki pagaliau suaugo.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama