Įvertinkite: netikėti Vaidos Skaisgirės įvaizdžiai eteryje stebina – nuo prabangios elegancijos iki žemiško žavesio

Vaida Skaisgirė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-18 09:40
Į TV3 eterį sugrįžusi gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“, skaičiuojanti jau ketvirtą sezoną, žiūrovų buvo sutikta itin palankiai. Laidos kūrėjai ir toliau žada dar daugiau jaudinančių ir atvirų žinomų šalies žmonių pasakojimų iš pirmų lūpų. Atskirų komplimentų sulaukė ne tik premjerinis interviu, bet ir laidos vedėjos bei prodiuserės Vaidos Skaisgirės elegantiškas įvaizdis.

„Svarbiausia šioje laidoje, be jokios abejonės, yra turinys bei žmonės, kurie ryžtasi atviriems pokalbiams. Tam, kuriant laidą, skiriamas didžiausias dėmesys. Tačiau televizija tuo ir žavinga, kad ji žiūrovus turi prikaustyti savo visuma – svarbu ir tai, ką žiūrovai girdi, ir tai, kokias emocijas turinys jiems sukelia, ir tai, ką mato. Laidų vedėjų įvaizdžiai televizijoje yra bendro vaizdo, estetikos dalis. Todėl tai, kaip atrodau eteryje, man tikrai svarbu“,- pasakoja V. Skaisgirė.

Moteris pasakoja, kad ji eksperimentuoti su įvaizdžiais nebijo tiek eteryje, tiek kasdieniniame gyvenime. Kasdieninius įvaizdžius moteris kuria pati, tačiau televizijoje atsiduoda į profesionalų rankas.

Vaida Skaisgirė / Organizatorių nuotr.
Vaida Skaisgirė / Organizatorių nuotr.

„Nesureikšminu nei etikečių, nei naujausių mados tendencijų. Man svarbiausia yra gerai jaustis, o tada gerai ir atrodau. Drabužiai man, kaip ir daugeliui, yra tam tikra saviraiškos, nuotaikos demonstravimo priemonė“, – sako V. Skaisgirė. Moteris pasakoja, kad jos aprangą dažniausiai įtakoja tądien užplūdusios emocijos ir dienos planai.

„Jei nubudus ryte ir pradėjus pasiruošimą dieną jaučiuosi pasaulio užkariautoja, – juokiasi TV laidų vedėja ir kūrėja, – renkuosi elegantiškus, griežtus įvaizdžius, net aukštakulnius pasiryžtu tądien avėti – norisi net žengti pasitempusiai ir iškelta galva. Tokias dienas dažnai išnaudoju svarbiems susitikimas, kur pasitikėjimas savimi gali daug nulemti. O jeigu mane sutikote nuo galvos iki kojų įsisukusią į šiltą, jaukų megztinį, tai reiškia, šiandien, ko gero, man kūrybinė diena, esu užsisklendus savo mintyse, sėdžiu prie scenarijų, naujų projektų idėjų vystymo ir kitų panašių darbų“.

Na, o V. Skaisgirės stiliumi televizijos projektuose jau 3 metus besirūpinantis stilistas, geras moters draugas Joringis Šatas atskleidžia, kad su Vaida dirbti itin paprasta – jis puikiai žino, kas moteriai tinka ir patinka.

Renkant tinkamus aprangos derinius televizijos ekranui, pasak stilisto, yra svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, kurių, jo nuomone, laikomasi toli gražu ne visose laidose.

„Stilius, kaip ir visur, taip ir televizijoje, turi atitikti tam tikrą konceptą, tikti vedėjui bei atrodyti laiku ir vietoje. Pagrindinė taisyklė renkant aprangos derinius televizijos eteriui – vengti itin margų ar mažais langeliais austų audinių, nes jie mirga prieš kameras. Gaila, nes šį sezoną tai tikrai madinga. O visa kita – kūrybos ir fantazijos vaisius“, – pasakojo J. Šatas.

Stilistas sutiko pasidalinti keliais jau nufilmuotų laidų įvaizdžiais, kuriuos parinko V. Skaisgirei. Akivaizdu, jie – itin skirtingi: nuo elegantiškos kokteilinės rožinės suknelės iki žemiško ir jaukaus derinio, kurį sudaro lengvos baltos kelnės ir jaukus pastelinių spalvų megztinis aukštu kaklu.

Vaida Skaisgirė
Vaida Skaisgirė

„Ketvirtajame sezone bus daug stilingų ir šiuolaikiškų įvaizdžių. Norisi, kad žiūrovai, išvydę vieną ar kitą patikusį derinį, galėtų idėją pritaikyti ir sau. Gal ir norėtųsi kiek ekstremaliau paeksperimentuoti, tačiau laidos studijas filmuojame itin elegantiškoje aplinkoje – meno galerijoje „Balta“ Kaune, tad elegancijos ir rafinuotumo bus ir kiekviename derinyje“,- atskleidžia stilistas.

J. Šatas televizijoje kuria įvaizdžius, kuriais nori įkvėpti ir kitas dailiosios lyties atstoves būti stilingoms. Stilistas pabrėžia, kad brangiai kainavęs derinys nebūtinai yra stilingas derinys.

„Svarbu negalvoti, jog brangi etiketė sukurs gerą įvaizdį. Reikia rinktis tai, kas tinka ir patinka kiekvienai moteriai asmeniškai. Nereikia aklai kopijuoti aukštosios mados. Atraskite jums patinkančias detales ir pritaikykite jas prie savo aprangos. Didžiausia stiliaus klaida, kurią dažnai daro moterys, yra netinkamos pėdkelnės. Reikėtų išvis jų vengti arba tobulai atitaikyti spalvą“, – pasakoja žinomas stilistas.

Ketvirtą sezoną skaičiuojanti gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ televizijos žiūrovus kviečia pro rakto skylutę žvilgtelėti į garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus. Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija. Televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų.

„Raudonas kilimas“ – sekmadieniais, 18 val., per TV3!

Naujausi straipsniai