Įvertinkite: Neringa Šiaudikytė gerbėjus į koncertą kviečia dainuodama Cher kūrinį „Believe“

Neringa Šiaudikytė / Youtube.com stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-18 12:10
Trečiadienį Kauno laisvalaikio namuose „Nautilus“ skambės garsiausios pasaulio melodijos. Gyvai žinomiausių atlikėjų dainas atlikti pasiryžo akustinį projektą „Sielos muzika“ rengianti dainininkė, grupės „Naujos Pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė. Specialiai susuktame vaizdo klipe mergina atlieka Cher kūrinį „Believe“, juo gerbėjus kviečia apsilankyti koncerte.

Klausytojams N.Šiaudikytė žada jaukią ir emocingą atmosferą. „Dainos bus įvairios, bus ir ritmingų kūrinių“, – portalui Žmonės.lt sakė dainininkė.

„Idėją apie tokį projektą brandinau jau labai seniai, bet suburti gerą, talentingą komandą aplink save užėmė tikrai labai daug laiko. Pagaliau man tai pavyko. Esu be galo laiminga, galėdama pristatyti savo naująjį projektą, kuriame žmonės galės pažinti kitą mano labai jausmingą, lyrišką pusę. Tai man kažkas naujo ir labai išskirtinio“, – pasakoja mergina. 

N.Šiaudikytė patikina, kad gerbėjai išvys kitą jos pusę: „Jokios ekstrevagancijos, jokių blizgučių... Šįsyk noriu visiems save pristatyti kitokią. Žvakių šviesa ir gražiausios pasaulio melodijos.“

Paklausta, kuris įvaizdis jai artimesnis – jausmingas ir lyriškas ar „Naujoms Pupytėms“ būdingas seksualus viliokliškas – N.Šiaudikytė tikino, kad abu amplua jai priimtini.

„Tai mane papildo, nes tiesiog kartais kažko išsiilgstu. Pati gyvenu ir maudausi muzikoje kiekvieną dieną. Ypač dabar. Per dieną 3-4 valandas skiriu repeticijoms, tad dainuodama lyrines dainas pasiilgstu šokių muzikos“, – sakė N.Šiaudikytė. 

Ji neslepia, kad artėjant koncertui auga jaudulys. „Juk tai pirmasis mano tokio pobūdžio koncertas. Tai – ne naktinis klubas, kai žmonės susikoncentruoja į daug dalykų – linksmybes, draugus. Visas dėmesys bus man, tad jaučiu didelę atsakomybę“, – atviravo N.Šiaudikytė.

Išgirsti, kaip N.Šiaudikytė perdainuoja Cher kūrinį „Believe“, galite čia, įvertinti – komentaruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai