Įvertinkite: naujas, nostalgijos paglostytas „Sisters On Wire“ kūrinys „Ride“

„Sisters On Wire“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lyrišku meilės himnu „Parallel World“ į lietuviškos muzikos pasaulį įžengusi sostinės muzikos grupė „Sisters On Wire“, arba kitaip – SOW, pristato vasarišką, nostalgijos paglostytą kūrinį „Ride“.

„Sisters On Wire“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Įvertinkite: grupė „Sisters On Wire“ pristato vidinių išgyvenimų kupiną dainą „Take my hand“

Tarp britiškos melancholijos ir amerikietiško rocko stilistiškai laviruojanti trijulė neslepia, kad šiame kūrinyje išties labai daug nostalgijos.

„Kai sukūrėme šį kūrinį ir po pirmos euforijos bangos pradėjome jį girdėti kitaip, supratome, kad jame girdima nemažai kažko girdėto. Kitą vertus, tas kažkas ne labiau  girdėta, o panašiai išjausta. Taigi, jei mūsiškiame „Ride“ išgirsite pažįstamo trenksmo, gitarų rifų motyvų iš AC/DC, U2, „Heartland“ roko ir netgi 80-jų BON JOVI kūrybos – jėga, nostalgija jus taip pat paglostė.“, – naują kūrinį pristato SOW.

„Sisters On Wire“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Sąlyginai nauja grupė dirba produktyviai. Jau išleistas mini albumą (EP), kuriam liaupsių negailėjo įtakingi užsienio tinklaraštininkai, o „Parallel World“ savo Facebook paskyroje pasidalino pat Andrius Mamontovas.  Pilnas albumas, kurį pristato „Ride“, jau įrašo paruošimo stadijoje ir 2016 metais turi pasiekti sparčiai didėjančios gerbėjų minios ausis.

Įrašų studijoje muzikinius kalnus verčiantys vyrai pradeda ir koncertinę veiklą. Grupės grafike suplanuoti keli pasirodymai Lietuvos mini festivaliuose, bet tai nebejotinai tik takelis įsibėgėjimui, sekite informaciją SOW paskyrose socialiniuose tinkluose.

Dainą „Ride“ galite pasiklausyti žemiau:

Skaitykite daugiau