Įvertinkite: Martynas Levickis akordeonu sugrojo populiarią Pink dainą

Martynas Levickis / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-20 07:41
Daugelis Martyną Levickį (23) prisimena iš televizinio projekto „Lietuvos talentai“. Nugalėtoju tapęs vaikinas laimėjo žiūrovų ir komisijos simpatijas grodamas akordeonu. Praėjusiais metais studijas Londono karališkoje muzikos akademijoje baigęs Martynas tęsia tradicija ir socialinio tinklo paskyroje pasidalijo dar viena garsaus popmuzikos kūrinio interpretacija akordeonu.

Iš Šiaulių kilęs M.Levickis šį kartą savo gerbėjams pristatė topuose ne vieną savaitę karaliavusią atlikėjos Pink dainą „Just Give Me A Reason“. Pristatydamas dainą, Martynas atviravo, kad pirmą kartą groja nauju akordeonu „Pigini“. 

Vaikinas taip pat pasakojo, kad praėjusią savaitę buvo išvykęs į Berlyną, kur surengė muzikinį pasirodymą drauge su žymiu vokiečiu smuikininku Davidu Garrettu. Beje, praėjusią savaitę, birželio 11-ąją, Martynas atšventė ir savo 23-iąjį gimtadienį.

Akordeono virtuozas jau sugrojęs visame pasaulyje populiarias dainas. Jo albume „iAccordion“ skamba Lady Gagos, Katy Perry, „Linkin Park“ ir kitų atlikėjų dainų melodijos.

Martynas neseniai pasirašė kontraktą su viena Didžiosios Britanijos įrašų kompanija ir netrukus išleis antrąjį albumą.

Portalas Žmonės.lt skaitytojus kviečia pasiklausyti kitaip skambančios atlikėjos Pink dainos ir įvertinti ją komentaruose.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai