Įvertinkite: „Magnit“ pristato pirmą dainą anglų kalba „Endless Time“

„Magnit“ merginos ir Ginta Biku įrašų studijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-10 11:37
Grupės įkūrėja bei lyderė Kristina Ivanova, sako kad atėjo metas žengti toliau ir dainuoti ne tik lietuviškai, bet ir angliškai. O šis prieššventinis laikotarpis pats tinkamiausias metas pristatyti, galima sakyti, dar naujos, bet jau labai populiarios dainos „Laiko rate“ anglišką versiją.

„Vos pristačius šią dainą matėme, kaip sparčiai ji renka simpatijas internetinėje erdvėje, sulaukėme ir daugybės laiškų bei padėkų. Supratome - metas žengti toliau ir pradėti dainuoti ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba“, - sako grupės „Magnit“ lyderė.

Šią idėją K.Ivanova aptarė su gera bičiule Ginta Biku ir jau netrukus grupės „Magnit“ merginos iškeliavo į Šveicariją dirbti.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Tai buvo labai darbinga kelionė, viskas buvo suplanuota minučių tikslumu,  dainą įrašinėjome Milane. Kad gimtų singlas „Endless time“, reikėjo gerokai padirbėti. Viską padarėme vos per keletą dienų. Tačiau spėjome ir šiek tiek  papramogauti. Susipažinome su 2015 metų „Eurovizijos“ trečios vietos laimėtojais, italų dainininkų grupe „Il Volo“ ir smagiai pašėlome jų koncerte. 

Įvertinkite dainą  „Endless time“:

Žinoma, ragavome tradicinės šveicarų virtuvės patiekalų ir grožėjomės miestais.  Tačiau vos grįžusios į Lietuvą mes ir toliau dirbome: pas gerą bičiulį, garsų fotografą  Darių Gražį surengėme profesionalią fotosesiją, specialiai  šiai fotosesijai  nuostabius rankų darbo auskarus sukūrė Elvyra Monginienė, mūsų grožį tobulai atskleidė ir išryškino visažistė Rūta Pakeltytė, o plaukais pasirūpino grožio studijos „Kristina“ meistrai. Kai supa tokia nuostabi komanda, tuomet ir darbas tampa vienu malonumu“, – džiaugėsi K. Ivanova.

Su meile ir iš visos širdies grupė „Magnit“ pristato singlą „Endless time“.  Tai – jausminga baladė apie laiką ir meilę lyg atvira ir jaudinanti išpažintis apie išgyventus jausmus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai