„Magnit“ pristato meile alsuojančią dainą „Vandenynai“ ir išskirtinę fotosesiją

Grupės „Magnit“ merginos / Dariaus Gražio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-22 10:10
Grupės „Magnit“ merginos, pristatydamos naujausią kūrinį „Vandenynai“, jo idėją nutarė įgyvendinti kitokia fotosesija.

Gėlių motyvą atlikėjos pasirinko norėdamos atspindėti dviejų žmonių santykių pradžią, kurioje visada gausu gėlių. Kūrinys apie jausmus,  kurie banguoja kaip vandenynas, su savo potvyniais ir atoslūgiais.

„Įkūnijome visus metų laikus. Kiekviena moteris nori būti graži, pastebėta ir įvertinta, todėl fotosesijai buvo pasirinktos skirtingos gėlės, kurios atskleidė kiekvienos merginos savitus bruožus. Mums buvo labai svarbu tinkamai pasirinkti, kokia gėlė labiausiai atitiktų mus.  Floristė Inesa Barkovska padėjo sukurti kiekvienos merginos įvaizdį, sukurdama išskirtines gėlių kompozicijas. Makiažo dirbtuvių „Make my day“ meistrė Rūta Pakeltytė profesionaliai atliktu makiažu padėjo išryškinti kiekvienos merginos charakterį, o fotografas  Darius Gražys visa tai apjungė. Esame skirtingos asmenybės ir keturi metų laikai puikiai tai padėjo atskleisti“, – teigia grupės lyderė Kristina Ivanova.

„Rožė – bene labiausiai apipinta legendomis gėlė, turinti stiprią simboliką. Balta rožė simbolizuoja ramumą ir švelnumą. Šis apibūdinimas – kaip tik man!“ – šypsojosi Kristina.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai