Įvertinkite: Macas ir Ironvytas pristato naują dainą „Unity“ apie badą ir karą

Ironvytas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-05 09:20
Prieš trejus metus išsiskyrusios vaikinų grupės „Kvinta“ narys Macas nenustygsta vietoje. Be muzikos savo gyvenimo jis neįsivaizduoja, tad kupinas naujų minčių atlikėjas vėl žengia į muzikinį pasaulį. Dainininkas pristato naujausią savo kurtą dainą „Unity“. Šis kūrinys klausytojams neša ypač jaudinančią žinią.

„Per 2016 metus pasaulyje įvyko daug kraupių dalykų. Liūdna, kad žmonių vertybės gali nukristi iki tokio žemo lygio. Kadangi pats rašau dainas, panorau bent tokiu būdu klausytojams priminti apie tai, kas šiandien kamuoja pasaulį – badas, karai dėl žemių, šlovės ar pinigų. Jie, beje, ir kelia godulį, o šis – nesantaiką. Naivu tikėtis, kad mano daina kažką šiame pasaulyje pakeis, tačiau tylėti irgi negaliu“, – atvirauja autorius.

Kūrinio idėja sudomino muzikos kompozitorių Donatą Tamašauską-Dzouns. Kūrėjas sako, kad prireikė vos vieno pokalbio, kad gimtų ypač subtili ir skani kūrinio idėja.

„Kuomet mano studijoje apsilankė Macas, iškart pastebėjau – gabus vaikis su kilniais troškimais. Macas pristatė savo kūrybą bei suteikė man absoliučią laisvę būsimos dainos žanrui ir visiems tolesniems procesams. Na, ir tuomet man mintyse suskambo Ironvyto repas“, – šypteli muzikos prodiuseris.

Kūrybinis procesas neapsiėjo ir be jo. Garsus reperis sutiko prisidėti prie gražios idėjos ir įliejo čia savo kūrybos.

„Man džiugu, kad jauni žmonės kuria. Negana to, kūryboje nesibaimina atskleisti savo jausmų dėl neramumų pasaulyje. Macas teisus, gal viena daina viso pasaulio ir nepakeis, bet pamėginti juk galima“, – įsitikinęs Ironvytas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai