Įvertinkite: lietuviškos scenos naujokė 17-metė Beatrich pristato antrąjį singlą „Oh No“

Beatrich / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-10 09:51
Lietuviškosios scenos naujokė Beatrich ir toliau stebina savo gerbėjus. Į lietuviškos muzikos gerbėjų akiratį įsiveržusi su debiutiniu singlu „I Need the Beat“, kuris sulaukė virš šimto tūkstančių peržiūrų svetainėje Youtube.com, Beatrich’ė pristato kitą dainą „Oh No“.

Kūrinį jau dabar galima išgirsti skambant kone visose kitose šalies radijo stotyse. Vos pasirodžiusį šį vasarišką gaiva atsiduodantį kūrinį jau spėjo pamėgti melomanai.

Septyniolikmetė Beatrich’ė vasarą leidžia studijoje, kur stengiasi sukurti naujų, net išrankiausius gerbėjus džiuginsiančių dainų. Jauna mergina, siejanti savo ateitį su muzikos pasauliu, atkakliai dirba įrašų studijoje, siekdama pratęsti sėkmingą startą Lietuvos muzikos padangėje.

Čia jai padeda jaunus talentus neretai atrandantis prodiuseris Benas Ivanovas. Šis prodiuseris globoja ir kitus gerai žinomus jaunus atlikėjus – Luką Kuchtovą, Gabi. 

B.Ivanovas išskirtiniu balsu pasižyminčią merginą atrado pastebėjęs jos į instagram socialinį tinką keliamus trumpus klipus, kuriuose mergina atlikdavo įvairius muzikinius kūrinius. Taip jau tuomet nemažą gerbėjų ratą surinkusi  Beatrich’ė pradėjo savo profesionalią muzikinę karjerą. Tolimesniuose jos planuose – neeilinio talento ugdymas bei kokybiškos muzikos kūrimas.  

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai