Įvertinkite: Kylie Minogue komandos papuošta Viktorija Faith pristato dainą „With You“

Viktorija Faith / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-24 17:23
Atlikėja Viktorija Faith pristato naują dainą „With You“.

Po Power Hit radio paskelbto remixo konkurso Viktorijos Faith dainai „Stop“ atsirado nemažai pasiūlymų iš Lietuvių šokių muzikos kūrėjų kartu kurti dainas. Kurinys „With You“ su Outstatus – tai vienas iš jų. 

Po pirmojo kūrinio „The One“ atlikėją susirado dizaineriai ir pasiūlė rengti visose fotosesijose. „Dinc Wear“ – tai ta pati komanda, kuri kažkada sukūrė drabužius Kylie Minogue dainai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėja apie dainą: „Aš labai džiaugiuosi, galėdama bendradarbiauti su tokiais kaip ir aš, pradedančiais muzikos kūrėjais. Kūryba – tai būdas išreikšti save, galbūt išreikšti mintis, kurios realiame gyvenime gali būti nutylėtos. Labai džiaugiuosi, kad mane pastebėjo tokie dizaineriai kaip Dinc Wear ir pasiūlė rengti mane ir mano šokėjas pasirodymuose, tai tikrai suteikė pasitikėjimo ir labai motyvavo. Kai sukūrėme šitą dainą, pamaniau, kad iš vaizdo medžiagos, kuri buvo padaryta fotosesijos ir repeticijos metu, galėčiau panaudoti ir sukurti tokį neoficialų video, pasidalinti su klausytojais.“

Šiuo metu atlikėja ruošiasi pristatyti savo koncertinę programą, kuri vyks tokiuose miestuose kap Sankt Peterburgas, Bostonas ir Londonas, kur atlikėja studijuoja muziką.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai