Įvertinkite: Kauno Studentiškasis choras pristato pirmąją autorinę dainą „Vasaros gabalas“

Kauno Studentiškasis choras / „Focus Studio“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-05 12:02
Pernai ketvirtojo TV3 šou „Chorų karai“ nugalėtoju tapęs Kauno Studentiškasis choras, televizijoje globotas grupės „16 Hz“, sėkmingai dainuoja ir pasibaigus laidai. Žmonės.lt skaitytojams choristai pristato naujausią savo dainą „Vasaros gabalas“.

„Praėjo jau daugiau kaip metai nuo mūsų dalyvavimo projekte Chorų karai ir štai mes pristatome visiškai naują, vasarišką dainą. Galime pasidžiaugti, kad mūsų kolektyvas labai kūrybingas“, – Žmonės.lt sakė choristė Gabrielė Bekerytė. 

Muziką ir žodžius kūriniui parašė Studentiškojo choro narys Dainius Griesius. Žmonės.lt jis atskleidė, kad daina gimė dar prieš metus, tik kadangi ji – apie vasarą, ir pristatyti norėjosi atėjus metui. „Tai daina apie vasarą. Apie tai, kaip jauni žmonės ja mėgaujasi, bendrauja, draugauja, šoka“, – sakė D.Griesius.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kūrėjas atskleidė, kad dabar Studentiškasis choras dažniausiai koncertuoja privačiuose renginiuose, todėl viešai jo pavadinimas ir aidi vis rečiau. „Pradžioje koncertuodavome dažniau, vėliau koncertų kiek sumažėjo. Dabar vėl norime į sceną užlipti dažniau“, – sakė jis. Dabar choras – savarankiškas: su „16 Hz“ nebebendradarbiauja, tačiau scenoje dažniausiai atlieka „Chorų karuose“ skambėjusias dainas. 

Kūrinys „Vasaros gabalas“ – pirmasis autorinis Kauno Studentiškojo choro darbas, tačiau jų atlikėjai žada ir daugiau: jau sukūrė dainą apie Kalėdas, rašo kūrinį apie Valentino dieną. 

Išgirsti Kauno Studentiškojo choro „Vasaros gabalą“ galite čia, įvertinti – komentaruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai