Įvertinkite: Kamilė Kielaitė pristato kalėdinę dainą „Falling For Christmas“ ir klipą

Kamilė Kielaitė / Kadras iš vaizdo klipo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-18 16:48
Jau visai priartėjus Kalėdoms, su džiaugsmu pristatome Kamilės Kielaitės sukurtą kalėdinę dainą „Falling for Christmas“.

Besišypsanti atlikėja Kamilė sako, jog kalėdinio vaizdo klipo kūrimas naujiena buvo ir jai:„Kūrinys atsirado tik dėl mano artimų žmonių pagalbos, niekada anksčiau nerašiau dainos Kalėdu tema. Man Kalėdos – tai didžiausia šventė metuose, laikas, kai norisi grižti namo, būti su šeima, draugais. Tai laikas, kai prisimename, kad galime šypsotis. Parašyti dainą nebuvo labai sudėtinga, tiesiog perteikiau emocijas, subėriau gražias natas ir išėjo puikus darbelis.“

Vaizdo klipe atlikėja lanko gražiausias Vilniaus vietas ir skleidžia kalėdinę nuotaiką. „Šeštadienio rytas buvo magiškas, kai pagalvoju, tai visa diena buvo kaip gražus sapnas. Turėjome labai mažai laiko ir, manau, sukūrėme kalėdinį stebuklą. Pamačiusi klipuką supratau, kad tai yra kvietimas sugrižti namo“, – prisiminusi filmavimą sakė dainininkė. 

„Vaizdo klipo kūrėjos Sifijos Korf dėka, gražus vaizdai iš žiemiškai apšerkšnijusio Vilniaus pasieks jūsų namus ir tikiuosi, kiekvieno širdelę. Žinau kad mūsų pranešimas neturės akį režiančios antraštės, o klipe nepamatysite specialiųjų efektų, gražuolių manekenių, bei šių dienų aktualijų, tačiau mes nešam žinią kuri yra brangesnė už bet kokius blizgučius ir tikimės kad jūs ją priimsit“, – kalbėjo dainininkė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai