Įvertinkite: Jurgos dainai „So Blue“ remiksus kūrė užsienio muzikantai

Jurgos koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-27 15:59
Naujausia Jurgos daina „So Blue“ sulaukė didelio užsienio muzikantų dėmesio ir tapo tikru sėkmingo tarptautinio bendradarbiavimo pavyzdžiu. Originalios kūrinio aranžuotės autorius – sėkmingai su grupe „Rasabasa“ Lietuvoje grojantis norvegas Snorre Bergerundas, o pirminės dainos versijos perdirbinius sukūrė skirtingų šalių muzikantai.

Vieni jų – viena paslaptingiausių bei įdomiausių Suomijos grupių „Eleanoora Rosenholm“. Grupės muzika tarsi specialiai sukurta mistiniams Davido Lyncho filmams. Vokalistės Noros Tomilos balsas užburia ir nepaleidžia, grupė išleido 3 puikiai kritikų įvertintus albumus. Grupės svetainę rasite čia.

 

Taip pat „So Blue“ susidomėjo Projekt Dataline pasivadinęs muzikantas iš Turkijos, kuriuo tikrasis vardas yra Cenkas Sayinli. Jis pasižymi ypatingu švelniu elektroninės muzikos skambesiu. 2012 metų balandžio mėnesį Projekt Dataline pristatė savo debiutinį albumą bei vasara buvo užsukęs į Lietuvą. Atlikėjo svetainę rasite čia.

 

Jurgos daina nepraslydo ir pro islandų ausis. „So Blue“ pastebėjo Ruxpin – muzikos stebukladarys iš pasakų šalies Islandijos. Tai nėra pirmas bendras muzikos prodiuserio, kurio tikrasis vardas Jonas Thoras Gudmundssonas, bei Lietuvos muzikantų darbas. Prieš 6-erius metus jis buvo sukūręs dainos perdirbinį audiovizualinei grupei „Fusedmarc“. Ruxpin išlaiko savo firminį braižą, kuris jau daug metų puikiai atpažįstamas kokybiškos elektroninės muzikos gerbėjams. Atlikėjo svetainę rasite čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai