Įvertinkite: Julija Jegorova pristato pavasario hitą „Gudri meilė“

Julija Jegorova / „Fotogenijų“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-10 08:53
„Man ši daina yra lyg žingsnis į taip laukiamą pavasarį, o su juo siejasi saulė širdyje, drugeliai pilve ir, žinoma, meilė – tas saldus jausmas, priverčiantis žmones skraidyti“, – pristatydama nauju pavasario hitu pretenduojantį tapti kūrinį sako dainininkė Julija Jegorova.

Ši daina yra tarsi istorija apie du žmones, du draugus, iš kurių vienas, o gal ir abu, supranta, kad juos sieja šis tas daugiau. „Ir tai tokia situacija, kai nežinia, ką daryti – ar išsiduoti ir surizikuoti prisipažinti apie savo jausmus, ar laikyti viduje ir bandyti juos nuslopinti“, – turbūt kiekvienam pažįstamą situaciją apibūdina J.Jegorova.

Ar tai reiškia, kad Julija sukūrė dainą pati atsidūrusi tokiuose svarstymuose? „Važinėdama traukiniu „Kaunas – Vilnius“ stebėjau žmones, svajojau ir sukirbėjo mintys, atsirado priedainio žodžiai, o tada jau ir visa kita susidėliojo. Laikas traukinyje buvo bene vienintelė galimybė pabūti su savo mintimis ir susikaupti“, – dainos atsiradimo istoriją atskleidžia dainininkė.

„Fotogenijų“ nuotr.
„Fotogenijų“ nuotr.

Prie dainos „Gudri meilė“ prisidėjo ir muziką sukūrė geras Julijos draugas bei talentingas kompozitorius Kristupas Bubnelis. „Jis man parodė pradinę dainos formą ir man ji labai patiko, o tuomet jau drauge plušėjome studijoje ir dabar labai džiaugiamės galutiniu rezultatu“, – pasakoja Julija ir priduria, kad tai pirmas, tačiau tikrai ne paskutinis bendras darbas.

Dainininkė atskleidžia, kad drauge su Kristupu ji žada pristatyti ir kiek kitokią šios dainos versiją, tačiau daugiau apie tai pasakoti kol kas nelinkusi. „Šiuo metu gyvenu naujos dainos pristatymo ir kovo pabaigoje vyksiančios kelionės nuotaikomis“, – spindi atlikėja.

Kovo pabaigoje dainininkė dalyvaus tarptautiniame vokalistų konkurse „Cantare“ Montego Bay Jamaikoje, tad teigia besistengianti tinkamai išnaudoti net ir menkiausią laisvą akimirką.

„Labai tikiuosi, kad jog klausytojai pajus, ką norime perduoti šia daina, ir visiems linkiu meilės ir džiugesio pasitinkant pavasarį“, – kaip visada optimizmo nestokoja Julija Jegorova.

Kviečiame išgirsti ir įvertinti naujausią Julijos Jegorovos kūrinį „Gudri meilė“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai